پخش کردن فیلم تولد دیگران در فضای مجازی جرم است

سوال

یکی از آشنایان من بدون اجازه من از تولد من فیلم گرفته و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در دسترس عموم قرار داده و هرچقدر به ایشا اخطار دادم که بردارد توجه نمی کند آیا عمل وی جرم است ؟

حل شده 0
mina 2018-03-02T08:02:38+03:30 1 پاسخ ها 610 بازدید تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    0
    2018-03-02T08:04:32+03:30

    بله مطابق ماده 171 قانون جرایمم رایانه ای هرکسی بدون رضایت دیگری به وسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی صوتی تصویری یا فیلم خصوصی و خانوادگی دیگران را منتشر کند و موجب ضرر یا هتک حیثیت شود به 91 روز تا دو سال زندان یا جریمه نقدی پانصدهزار تومان تا 4 میلیون تومان و یا هردو محکوم میشود .

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )