نحوه گرفتن کسری خدمت بسیج فعال دانش آموزی

سوال

نحوه گرفتن کسری خدمت بسیج فعال دانش آموزی به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ها ( 3 )

  -1
  2019-12-16T04:45:59+03:30

  سلام و عرض ادب من فرم که مربوط به کسری هست را گرفتم و امضا شده توسط افراد همان فرم را ببرم تحویل نیرو انسانی بدمدرست است

  0
  2021-02-08T22:49:48+03:30

  من برای کسری بسیج اقدام کردم امروز ،میگن جلوش بسته شده فلا ۲ماه دیگ بیان ،جریان این چیه؟

  0
  2018-08-21T11:03:28+04:30

  سرپرست پیشین سازمان بسیج دانش آموزی کشور با بیان اینکه آیین نامه اجرایی موضوع مربوط به کسر خدمت سربازی دانش آموزان در هیئت دولت به تصویب رسیده است، گفت: دانش آموزانی که درس آمادگی دفاعی سوم راهنمایی و دوم دبیرستان را گذرانده و در یکی از رده های مقاومت بسیج نیز آموزش های تکمیلی را سپری کنند، از خدمت سربازی آنها 2 ماه کسر خواهد شد.
  به گزارش مشرق به نقل از پانا، حسین ممتحن در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا و در پاسخ به این سوال که قانون کسر 2 ماه از خدمت سربازی دانش آموزان پسر چگونه اعمال خواهد شد؟ اظهار کرد: این موضوع به ماده 64 قانون که در سال 69 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، مربوط می شود.
   
  وی افزود: اخیراً آیین نامه اجرایی این قانون با هماهنگی بین بسیج، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح به هیات وزیران فرستاده شد و در هیات دولت آیین نامه اجرایی این قانون به تصویب رسید.
   
  سرپرست پیشین سازمان بسیج دانش آموزی کشور ادامه داد: براساس ماده 64 قانون و آیین نامه اجرایی مصوب شده، دانش آموزانی  که درس آمادگی دفاعی را در سال سوم راهنمایی و سال دوم دبیرستان می گذرانند، مشروط بر اینکه دوره آموزشی تکمیلی را نیز در یکی از رده های مقاومت بسیج بگذرانند، 2 ماه از خدمت دوره آموزشی سربازی این دسته از دانش آموزان کسر می شود؛ به عبارتی 2 ماه کفایت از آموزش حساب می شود.

  مراحل گرفتن کسری خدمت بسیج فعال دانش آموزی

  ۱) مراجعه به حوزه مقاومت بسیج محل  عضویت بسیج

  ۲)بررسی پرونده توسط نیروی انسانی بسیج حوزه

  ۳)در صورت تکمل بودند ارجاء پرونده به ناحیه مقاومت بسیج

  ۴) پس از تایید نیروی انسانی بسیج ناحیه و تکمیل  فرم محصوص کسری خدمت ، و ارسال آن به سپاه استانی

  ۵) تایید پرودنه و ارسال فرم تایید شده کسری خدمت

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )