نحوه محاسبه شهریه دروس جبرانی دکتری دانشگاه تهران

سوال

نحوه محاسبه شهریه دروس جبرانی دکتری دانشگاه تهران به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 2019-02-12T11:25:39+03:30 1 پاسخ ها 319 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2019-02-12T11:26:17+03:30

  معاونت آموزشی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای نحوه اخذ دروس جبرانی پذیرفته شدگان مقطع دکتری و محاسبه دریافت شهریه این دروس را اعلام کرد .

  طبق این اطلاعیه :

  شهریه دروس جبرانی دکتری دانشگاه تهران

  « 1- دروس جبرانی صرفا برای دانشجویانی که رشته مقطع قبلی ( کارشناسی یا کارشناسی ارشد ) آنها با مقطع بالاتر ( کارشناسی ارشد یا دکتری ) تجانس نداشته باشد با تشخیص گروه آموزشی قابل ارائه است .

  2- حداکثر دروس جبرانی قابل ارائه 12 واحد است و باید در ابتدای دوره و قبل از ارائه دروس اصلی، حداکثر تا نیمسال دوم ارائه شود که در ارائه و انتخاب دروس ، اولویت با دروس جبرانی است .

  3- تکرار دروسی که دانشجو قبلا در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد گذرانده ، درصورتی که عنوان درس بر اساس سر فصل برنامه مصوب کارشناسی ارشد یا دکتری باشد ، مجاز نیست .

  4- دروس جبرانی دوره کارشناسی ارشد از واحدهای دوره کارشناسی و دروس جبرانی دوره دکتری از واحدهای دوره کارشناسی ارشد قابل ارائه است .

  5- شهریه دروس جبرانی بر مبنای شهریه متغیر دروس مقطع تحصیلی ( کارشناسی برای مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد برای مقطع دکتری ) ، سال ورود دانشجو و درصورتی که کلاس درس مستقل برای ارائه آن برگزار شود ، دریافت شود . »

  منبع : دانشگاه تهران

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )