نحوه برگزاری کلاس های درس کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه پیام نور

سوال

نحوه برگزاری کلاس های درس کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه پیام نور به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-12T08:20:06+03:30

  کلاس های درس کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی و تحت عنوان آموزش از راه دور برگزار می شود .

  دانشگاه پیام‌ نور به‌عنوان دانشگاه آموزش از راه‌ دور از چند سال پیش اقدام به پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد به‌صورت الکترونیکی کرده است .

  برای دانشجویانی که به این صورت پذیرش می‌ شود دروس به‌صورت الکترونیکی و مجازی برگزار می‌ شود . براساس آیین‌ نامه دانشگاه پیام‌ نور شرکت در این کلاس‌ های از طریق نرم‌ افزارهایی که سامانه الکترونیکی دانشگاه بارگذاری شده ، وجود دارد . البته شرکت در کلاس‌ ها مانند کلاس‌ های عادی به صورت اختیاری است .

  همانند دروس عادی نمره میان‌ ترم برای دانشجویان قابل اعمال است . براساس آیین‌نامه دانشگاه نمره میان‌ ترم برای دانشجویان پیام‌ نور ۸ نمره از ۲۰ نمره است. دانشجویانی که نمره میان‌ ترم داشته باشند نمره پایان‌ ترمشان از ۱۲ نمره محاسبه می‌ شود . کسانیکه نمره میان‌ ترم نداشته باشند نمره پایانی دانشجویان ضربدر ده‌ ششم می‌ شود . نحوه اعمال نمره میان‌ ترم و چگونگی شرکت در امتحان میان‌ ترم در موعد تشکیل کلاس‌ های الکترونیکی از سوی استادان مربوطه به دانشجویان اطلاع‌ رسانی خواهد شد .

  برگزاری امتحانات پایان‌ ترم دروس الکترونیکی دقیقاً همانند دروس عادی و در تاریخ مشخص‌ شده که در کارت آزمون دانشجویان ذکر شده است ، در مرکز محل تحصیل دانشجو انجام خواهد پذیرفت .

  هیچ تفاوتی در میزان شهریه دروس الکترونیکی و عادی وجود ندارد .

  منبع : آنا

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )