ممنوعیت انتقال از پردیس خودگردان به دانشگاه های دولتی

سوال

ممنوعیت انتقال از پردیس خودگردان به دانشگاه های دولتی صحت دارد ؟

حل شده 0
ناشناس 2018-09-16T09:14:21+04:30 1 پاسخ ها 389 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-16T09:14:57+04:30

  مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درباره انتقال و تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان ( مازاد و بین الملل ) دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد .

  معاون آموزشی وزارت بهداشت مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درباره انتقال و تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان ( مازاد و بین الملل ) را در ۲۷ مردادماه ۹۷ به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد .

  این مصوبه به روسای دانشگاه ها و دانشکده علوم پزشکی ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دانشگاه علوم پزشکی ارتش ، دانشگاه شاهد ، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) ، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ، رئیس مرکز آموزشی ، درمانی و تحقیقاتی قلب و عروق شهید رجایی ، رئیس دانشگاه تربیت مدرس و رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی ابلاغ شده است .

  بر اساس این ابلاغیه، مصوبه شصت و یکمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۴ درباره انتقال و تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان ( مازاد و بین الملل ) دانشگاه های علوم پزشکی جهت اجرا ابلاغ شده است .

  بر اساس این مصوبه: « انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان ( مازاد و بین الملل ) در صورت دارا بودن شرایط انتقال مطابق مفاد آیین نامه آموزشی با رعایت ضوابط مربوط بلامانع است .»

  « انتقال از پردیس های خودگردان (مازاد و بین الملل) به دانشگاه های دولتی ممنوع است .»

  « تغییر رشته توأم با انتقال از دانشگاه های دولتی به پردیس های خودگردان( مازاد و بین الملل ) در صورت دارا بودن شرایط انتقال و شرایط تغییر رشته مطابق با مفاد آیین نامه آموزشی با رعایت ضوابط مربوط بلامانع است .»
  منبع : مهر

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )