معافیت تک فرزند پدر از کار افتاده

سوال

سلام من متولد ۷۹ هستم سن پدرم ۵۷ سال است و عمل قلب باز هم کرده آیا من میتوانم معاف شوم؟!

حل شده 0
ناشناس 2018-07-17T01:57:49+04:30 1 پاسخ ها 520 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    -1
    2018-07-17T10:47:23+04:30

    دروود
    اگر پدر شما 60 الی 70 درصد از کار افتادگی داشته باشند از خدمت معاف می‌شوید.
    مورد بعدی این است که بتوانید تحت پوشش بهزیستی قرار بگیرید که از ماده 6 استفاده کنید.

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )