مدارک مصاحبه دکتری سراسری 97

سوال

مدارک مصاحبه دکتری سراسری 97 کدام‌ها هستند؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-05-22T09:21:04+04:30 1 پاسخ 681 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-05-22T09:21:46+04:30

  مدارک مصاحبه دکتری سراسری 97

  داوطلبانی که اسامی آن ها در ردیف پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه دکتری سراسری 97 می باشد ، باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ، جهت شرکت در جلسه مصاحبه حاضر شوند .

  مدارک لازم که داوطلبان دارای حدنصاب می‌ بایست همراه خود سر جلسه مصاحبه دکتری داشته باشند :

  1- اصل مدرک کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس ) یا کارنامه ریز نمرات .

  تبصره – داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ ارشد و یا دکتری حرفه‌ ای بوده و حداکثر تا تاریخ 97/06/31 فارغ‌ التحصیل می‌ شوند ( اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 39 دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه 94 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌ های تحصیلی ) .

  2- اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) یا کارنامه ریز نمرات .

  تبصره 1- آن‌ دسته از داوطلبانی که فارغ‌ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌ باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌ بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند .

  تبصره 2 – کسانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بند های 1 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند .

  3- اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان .

  4- اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی « رسمی – قطعی » و یا « رسمی – آزمایشی » تابعه وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد ، برای آن‌ دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌ اند .

  5- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی ، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی .

  منبع : سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ