مجازات شرکت در پارتی شبانه مختلط و انتشار تصاویر در اینستاگرام

سوال

آیا شرکت در پارتی مختلط جرم است؟ و اینکه من عکس مهمونی رفتنم را قرار بدهم در اینستاگرام یا عکس با دوست دخترم بزارم جرم محسوب می‌شه؟

حل شده 0
ناشناس 4 سال 2018-05-27T19:44:12+04:30 1 پاسخ ها 1309 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    0
    2018-05-27T19:47:02+04:30

    معمولا شركت در مهماني هاي مختلط را مشمول ماده 638 قانون مجازات ميدانند ومجازات آن هفتاد وچهار ضربه شلاق مي‌باشد علاوه براين روابط نامشروع خارج از زنا مثل بغل كردن يا بوسيدن هم طبق ماده
    637 تا نود ونه ضربه شلاق مجازات دارد( مثل عكس يا فيلم هايي كه جسارتا دوست دختر خود را بغل كرديد يا درحال بوسيدن هستيد ) همينطور در قانون جرايم رايانه اي توزيع محتويات مبتذل از طريق سامانه هاي رايانه اي جرم محسوب ميشود و به نظر قاضي پخش عكس هايي با لباس هاي نيمه برهنه يا در حال بوسيدن و،،،ميتواندجز مصاديق اين ماده هم باشد،به نظر من از هر زاويه اي اين اعمال شما بررسي شود ميتواند جرم و قابل مجازات باشد

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )