عدم تحویل طفل پس از اتمام زمان حق حضانت

سوال

آیا عدم تحویل طفل پس از اتمام زمان حق حضانت جرم است ؟

حل شده 0
mina 4 سال 2018-02-24T22:22:21+03:30 1 پاسخ 616 بازدید تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    0
    2018-02-24T22:24:23+03:30

    بله طبق ماده 54 قانون حمایت از خانواده و کتاب پنجم قانون مجازات این عمل جرم انگاری شده و مسئول حضانت مکلف به رعایت حقوق و وظایف است که در این صورت برای بار اول به پرداخت جزای نقدی درجه 8 و در صورت تکرار به حداکثر مجازات مذکور محکوم می شود .

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ