ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد الکترونیکی دانشگاه آزاد 97

سوال

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد الکترونیکی دانشگاه آزاد 97 چقدر است و کمی جزئیات می‌گوئید؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-06-07T20:34:27+04:30 1 پاسخ 554 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-06-07T20:35:18+04:30

  ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد الکترونیکی دانشگاه آزاد 97

  رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد از پذیرش دانشجو در بیش از 200 کد رشته مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد .

  محمدرضا کشاورزی گفت : اکنون حدود 18 هزار دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی مشغول به تحصیل هستند ؛ در بحث آموزش الکترونیکی ما در کشور اول هستیم .

  وی ادامه داد :‌ اکثر تمرکزمان روی مقطع کارشناسی ارشد است .

  رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد : در دوره کارشناسی ارشد در همه رشته‌ های فعال دانشگاه که حدود 200 کد رشته است دانشجو پذیرش می‌ کنیم .

  کشاورزی همچنین درباره چگونگی پذیرش در این دانشگاه گفت : پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد صرفا از طریق کنکور است .

  وی همچنین درباره شهریه آموزش‌ های الکترونیکی گفت : براساس مصوبه دانشگاه آزاد ، هزینه‌ها مانند شهریه کارشناسی ارشد بقیه واحدهای حضوری دانشگاه آزاد است اما به ما اجازه تخفیف داده‌اند و ما هم به دانشجویان تخفیف می‌ دهیم .

  رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد : با اینکه در مدارک تحصیلی دانشجویان عنوان الکترونیکی قید می‌ شود اما برای تحصیل در مدارج بالاتر مانند سایر دانشگاه با مشکلی مواجه نیستند و می‌ توانند به راحتی ادامه تحصیل داشته باشند .

  کشاورزی افزود : همچنین ما سخت افزارها و زیرساختهای خوبی داریم . سامانه‌ های ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیاز به حضور فیزیکی نیست ، دانشجویان خارج از کشور هم به راحتی می‌ توانند از سامانه‌ های ما استفاده کنند .

  وی درباره دانشجویان خارجی در این واحد دانشگاهی گفت : از کشورهای مختلف از اروپا، کانادا، چین، کشورهای عربی، لبنان دانشجو داریم . برای جذب دانشجوی خارجی در برخی رشته‌ ها مانند آموزش زبان فارسی کار می‌ کنیم ولی هنوز گسترده نشده است ، جذب داریم ولی مختصر است .

  رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد : ما دور روش آموزش داریم برخی از دروس همزمان است ، استاد در دفتر خودش و دانشجو همان لحظه آنلاین می‌شود و سوال می‌ پرسد . همچنین روش تلفیقی هم داریم و شبکه اجتماعی‌ محور است . استاد در بستر شبکه‌ای رابطه مستمر با دانشجو دارد و به یادگیری و یاد دهی می‌ پردازد و پرسش و پاسخ می‌ شود .

  کشاورزی درباره ارزیابی از آموزش الکترونیک گفت : هر ترم ارزیابی داریم ارزیابی‌ها نشان می‌ دهد که رضایتمندی از ما بسیار بالاست به خاطر اینکه ما دانشگاهی هستیم نظر مخاطبان بسیار برایمان مهم است . ما همه تلاشمان کرده‌ایم که جلب رضایت کنیم با خدمات آموزشی که می‌ دهیم ، از این جهت دانشجویان ما کاملا رضایت دارند .

  وی درباره افت و خیزهای اینترنت و ایجاد خلل در آموزش ادامه داد : احتمال هست که اختلالی ایجاد شود و دانشجویان در استفاده از کلاسها مشکل داشته باشند ولی کلاسها ضبط می‌ شوند و دانشجویان می‌ توانند کلاس‌ها را در فرصتی دیگر ببینند .

  منبع : آنا

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ