آیا شرکت آفیکار قانونی است؟

سوال

شرکت آفیکار قانونی است، آیا کسی بوده؟

حل شده 0
کاربر مهمان 1 سال 7 جواب ها 1129 مشاهده 0
خرید ادکلن

جواب ها ( 7 )

 1. ایا شرکت آفیکار قانونی است؟

 2. لیست شرکت های دارای پروانه بازاریابی شبکه در سایت Easnaf و یا از طریق سامانه 30006082 قابل استعلام است و در صورت پرداخت پوسانت شبکه ای شرکت‌هایی که مجوز رسمی از مرجع مورد نظر دریافت نکرده باشند فعالیت آنها غیر مجاز است در صورت صدور حکم قضایی با متخلفان برخورد خواهد شد .

  بهترین پاسخ
   0

   سلام و عرض ادب
   شما به سادگی یک چت کوتاه با پشتیبانی آنلاین اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی متوانید از قانونی بودن فعالیت این شرکت اطمینان حاصل کنید و قبل از آن هم میتوانید از طریق مطالعه دقیق متنی که در لینک زیر موجود است و مربوط به سایت رسمی ایران هشدار است متوجه شوید که “تنها اتحادیه کسب و کارهای مجازی است” که صلاحیت فعالیت شرکت های بازاریابی خدماتی و یا کالایی را که بصورت مجازی فعالیت میکنند را تایید می نماید.
   https://www.iranhoshdar.ir/default.aspx?pagename=mobile-searchcompany
   با تشکر

   0

   سلام دوست عزیز آفیکاراستارتاپه خدماتیه بازاریابی شبکه ایی نیست که از کمیته مجوز نیاز داشته باشه . این استعلام برای شرکت های محصول محوره .توی حوزه خدماتی قانون مجوزه دایرکت سلین و اساسنامه رو میخاد نه کمیته نظارت .
   لطفا تحقیق کن

   • دوست عزيز ميشه استارت آپو معني كنيد !!!
    من خودم آفيكار كار ميكردم هيچگونه مجوز بازاريابي شبكه اي نداره و داره بصورت شبكه اي كار ميكنه ؛ صرف داشتن مجوز وزارت صنعت و معدن و اينماد ك دليل بر اجازه فعاليت شبكه اي نيست؛ منم ميتونم ي سايت خريد اينترنتي بيارم بالا با مجوز وزارت و اينماد

   • سلام
    درسته که آفیکار یک استارتاپه اما همین شرکت هم جهت فعالیت، مستلزم داشتن یک سری مجوز قانونی از مراجع معتبر و ذیصلاح هستش و صرف داشتن چند تا مجوز از مراکزی مانند زرین پال، عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، داشتن نشانه ملی رسانه دیجیتال، عضو انجمن صنفی کارفرمایان فروشگاههای اینترنتی شهر تهران! و داشتن نماد الکترونیک و حمایت از تولید ملی و … نمی تواند جایگزین معتبر و جواز فعالیت بصورت نتورک مارکتینگ باشد!!!
    شما فرمودید: بازاریابی شبکه ایی نیست که از کمیته مجوز نیاز داشته باشه؟!!!
    پس بفرمایید کار کردن بصورت باینری و یا هر پلن دیگری را چه می نامید؟
    فعالیت بصورت دایرکت سلینگ نیز نیاز به کسب مجوز از وزارت صمت می باشد.
    حتی شرکتهایی که مجوز دارند و هم اکنون مشغول فعالیت هستند، به وفور دیده شده که تخلفات زیادی انجام داده اند؛ چه تضمینی وجود دارد که این شرکت در آینده از این قضیه مبرا باشد؟
    ضمناً حمایت از تولید ملی این نیست که اجناس خارجی را وارد کرده و به مردم بفروشیم بعد داعیه حمایت از تولید ملی را داشته باشیم!!!
    لطفاً از انتشار مطالب فیک و کاذب که بدون آگاهی و تحقیق بدست آمده خودداری کنید و خود را مدیون کسانی نکنید که با اطلاعات غلط شما درون این چاه بروند!
    اندکی التماس وجدان!!!

 3. با مراجعه به آدرسی که شما ارائه نمودید نتایج ذیل بدست آمد:

  کد شرکت: 161
  نام فارسی: آفیکار
  نام انگلیسی: afikar
  آدرس سایت: http://offikar.com
  توضیحات : شرکت مذکور پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را دریافت نکرده است و در صورتیکه پورسانت شبکه ای پرداخت می نماید، فعالیت آن غیر مجاز است.

ارسال یک پاسخ