شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

سوال

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد به چه صورت است ؟

حل شده 0
mina 3 سال 2018-01-14T21:57:35+03:30 1 پاسخ 583 بازدید تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-01-14T21:58:10+03:30

  شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون در دانشگاه آزاد

  اما شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد چگونه خواهد بود؟دانشگاه آزاد در مقطع دکتری به دو صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. این پذیرش فرصت بسیار مناسبی برای دانشجویانی است که موفق به شرکت در آزمون دکتری و کسب حدنصاب نمره در آزمون دکتری نشده اند.

  • داشتن حـداقل میـانگین نمـرات 18 در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته. برای رشته های علوم انسانی (به استثنای رشته های حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).داشتن حداقل میانگین نمرات 17 برای دیگر رشته ها (از جملـه رشـته هـای حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی).
  • دارا بودن حداقل میانگین 17 جهـت فـارغ التحصـیلان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای یا عمومی.متقاضیان دوره بدون آزمـون می بایست فاقـد دروس معادلسازی شده باشند .متقاضیان براسـاس مقررات آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته می بایست حداکثر در 6 نیمسال فارغ التحصیل شده و حداقل نمره پایان نامـه آن ها 18.50 باشد.
  • توجه داشته باشید که رشته فارغ التحصـیلی در مقطـع کارشناسی ارشد می بایست با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی متجانس و همنام باشد.
  • تهیه و ارائه نسخه از فایل مقالات و تولیدات علمـی چـاپ شـده در مجـلات ISI یـا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC .

  منبع : ایران مشاوره

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ