سقف مبلغ وام شهریه کارشناسی ارشد 97

سوال

سقف مبلغ وام شهریه کارشناسی ارشد 97 چقدر است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-07T09:06:44+03:30

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اعلام سقف مبلغ وام شهریه کارشناسی ارشد 97 از ثبت نام این وام از اول آبان ماه خبر داد .

  ذوالفقار یزدان مهر با اشاره به افزایش وام شهریه دانشجویان در سال تحصیلی جدید گفت : وام شهریه در ردیف متفرقه قرار دارد و برای همین ، متاسفانه برخورد خوبی با آن نشده و تخصیص خوبی داده نمی شود .

  وی ادامه داد : امسال از محل درآمد اختصاصی صندوق با یک بانک تفاهم نامه ای امضا کردیم که در مجموع ۳۲۰ میلیارد تومان است و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان آن عملیاتی می شود .

  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خاطرنشان کرد : این وام به دانشجویان شهریه پرداز دانشگاه های  آزاد اسلامی ، پیام نور ، غیرانتفاعی و علمی و کاربردی پرداخت می شود .

  وی با بیان اینکه امسال نسبت به سال قبل پوشش دهی صندوق رفاه برای ارائه وام شهریه گسترش پیدا می کند ، افزود : دانشجویان بیشتری می توانند وام شهریه دریافت کنند .

  سقف مبلغ و تعداد نیمسال قابل پرداخت وام شهریه کارشناسی ارشد ناپیوسته
  نیمسال تحصیلی قابل پرداخت تا ۴ نیمسال
  مبلغ قابل پرداخت در هر نیمسال تحصیلی ۱۱۵۰۰۰۰۰ ریال

  آغاز ثبت نام وام شهریه از یک آبان ۹۷

  وی ادامه داد : مهلت ثبت نام وام شهریه دانشجویی از تاریخ یک آبان ۹۷ آغاز شده و تا ۳۰ آذر ۹۷ ادامه خواهد داشت ، مراکز آموزش عالی می توانند پس از تخصیص اعتبار در سامانه صندوق رفاه دانشجویان ( فاز ۲ ) تا سقف اعتبار پیش بینی شده نسبت به ثبت نام دانشجویان متقاضی واجد شرایط اقدام کنند .

  منبع : مهر

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )