زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97

سوال

زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-22T09:15:30+03:30

  سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان و نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 را برای ورودی مهر منتشر کرد .

  متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است :

  با توجه به درخواست دانشگاه جامع علمی – كاربردی مبنی بر تكمیل ظرفیت پذیرش برخی از رشته‌ های تحصیلی در پذیرش دوره‌ های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 ، بدین‌ وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌ های تحصیلی مراكز و واحد های آموزشی دانشگاه فوق ( اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مذكور ثبت‌ نام نموده و یا ننموده‌اند ) می‌ رساند كه برای ثبت‌ نام در رشته‌ های تحصیلی متناسب با مدرك دیپلم خود می‌ توانند با مراجعه به لینك جستجوی عنوان مراكز و واحد های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی‌ –‌كاربردی و كدرشته مندرج در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و همچنین پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع‌ علمی ‌– ‌كاربردی به نشانی http://www.edu.uast.ac.ir از رشته‌ های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 97/07/30 لغایت 97/08/15 به مراكز و واحد های آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند .

  1- كلیه متقاضیان می‌ بایست حداكثر تا تاریخ 97/06/31 دارای مدرك دیپلم نظام جدید ( فنی و حرفه ای، كار دانش و نظری ) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه ( چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان ) باشند .

  تبصره : در صورتی كه تشكیل كلاس از سوی موسسه محل تحصیل برای نیمسال دوم سال 1397 باشد ثبت‌ نام از داوطلبانی كه تا پایان نیمسال اول و دی ماه سال 1397 مدرك تحصیلی دیپلم خود را اخذ می‌ نمایند ، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ ماه 97 پس از اخذ و ارائه مدرك مربوط بلامانع است .

  2- كلیه داوطلبان می‌ بایست در زمان ثبت‌ نام از طریق مراكز و واحد های آموزشی مربوط ، بابت هزینه ثبت‌ نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 ( دویست و بیست هزار ) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند .

  3- هرداوطلب منحصراً مجاز است كه یكی از كدرشته محلهای مربوط را متناسب با مدرك دیپلم خود كه در جدول شماره 3 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب نماید .

  4- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كد رشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی باشد . بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد .

  5- با توجه به اینكه منحصراً یك بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، كد رشته‌محل و مركز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند .

  6- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراكز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت .

  7- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال 1397 ( مرحله شهریور ماه ) قرار گرفته باشد و در مرحله تكمیل ظرفیت ( همین مرحله ) برای ادامه تحصیل در یكی از مراكز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1397 لغو خواهد شد .

  8- كلیه متقاضیان«مرد» می‌ بایست در زمان ثبت‌نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند .

  9- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط ( در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند ) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان ( بجز موارد تبصره بند 1 فوق ) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌زمان با پذیرفته‌شدگان شهریور ماه خواهد بود .

  مدارك لازم برای ثبت‌نام :

  1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری .

  2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت .

  3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت .

  4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن .

  5- اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن .

  6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است .

  7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل ، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

  8- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 3و4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید .

  منبع : سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )