زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب 97

سوال

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب 97 چه تاریخ است و جزئیات آن به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-05-31T13:18:56+04:30

  زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ادیان و مذاهب 97

  جزئیات زمان ، محل ، هزینه و نحوه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری 97 دوره های مختلف دانشگاه ادیان و مذاهب اعلام شد .

  متن اطلاعیه به شرح زیر است :

  اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری آزمون

  دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس نتایج اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، از طریق آزمون سراسری دکتری تخصصی (Ph.D) برای سال تحصیلی 98 -97 اقدام به برگزاری ارزیابی مرحله دوم ( بررسی سوابق علمی و پژوهشی و مصاحبه ) از میان داوطلبان این آزمون می‌ نماید .

  آن‌ دسته از شرکت کنندگان آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سازمان سنجش آموزش کشور که در یکی از کد رشته محل‌ های دانشگاه ادیان و مذاهب دعوت به مصاحبه و نتیجه قبولی برای ایشان در کارنامه انتخاب رشته درج گردیده است ، برای شرکت در ارزیابی مرحله دوم ( بررسی سوابق علمی و پژوهشی و مصاحبه ) باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای آزمون دکتری سراسری 97 نسبت به ثبت‌ نام در سامانه پذیرش دانشجوی دانشگاه ادیان و مذاهب اقدام نمایند .

  داوطلبان محترم پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام توجه داشته‌ باشند که از تاریخ 1397/04/11 زمان مراجعه حضوری و تشکیل پرونده و شرکت در مصاحبه از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد .

  تذکر مهم : با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در دانشگاه ادیان و مذاهب به دلیل همزمانی تاریخ‌ های اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و ماه مبارک رمضان و امتحان‌ های پایان‌ ترم ، تاریخ‌ های مصاحبه به نیمه دوم تیرماه ( 16 الی 21 تیر ماه ) تغییر نموده است .

  تکالیف داوطلبان برای شرکت در مصاحبه :

  1. مطالعه دقیق دفترچه راهنما

  2. ثبت‌ نام در سامانه پذیرش دانشجو دانشگاه ادیان و مذاهب

  3. مراجعه مجدد به سامانه مذکور در تاریخ 1397/04/10 و اطلاع از تاریخ و زمان مصاحبه

  4. حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب در تاریخ اعلام شده به‌همراه مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه

  چند تذکر مهم :

  الف) داوطلبان محترم توجه داشته‌ باشند هر داوطلب مجاز است تنها در همان کد رشته محل که نتیجه قبولی برای ایشان در کارنامه سازمان ثبت شده است، ثبت‌نام نماید. ثبت‌نام بر اساس علاقه و یا ثبت‌نام در سایر کد رشته‌ محل‌ های که مجاز نمی‌ باشند هیچ‌ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد نمود .

  ب) آن‌ دسته از داوطلبان که در دو یا چند رشته محل در دانشگاه ادیان و مذاهب قبول شده‌ اند و تمایل به شرکت در مصاحبه همه این رشته‌ ها را دارند باید کلیه مدارک لازم برای مصاحبه را به تعداد جلسات مصاحبه تهیه نموده و همچنین مبلغ سی‌ هزار تومان برای مصاحبه دوم در روز شرکت درجلسه مصاحبه پرداخت نمایند .

  ج) پذیرفته‌ شدگان محترم لازم است فرم شماره 1 را دریافت و تکمیل نموده و در زمان حضور برای مصاحبه به همراه سایر مدارک مثبت مراتب علمی و پژوهشی و مدارک مورد نیاز همراه داشته باشند .

  برای مطالعه متن کامل خبر و اطلاع از جدول زمانبندی برگزاری مصاحبه دکتری سال 97 دانشگاه ادیان و مذاهب

  منبع : دانشگاه ادیان و مذاهب

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )