زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی تولیمو آبان 97

سوال

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی تولیمو آبان 97 چه تاریخ است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-11-12T10:06:29+03:30

  سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر اعلام جزئیات کارت ورود به جلسه صد و سی و دومین آزمون زبان انگلیسی پیشرفته tolimo ( آبان 97 ) منتشر کرد .

  متن اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است :

  1- صد و سی و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته ، صبح روز پنجشنبه مورخ 97/08/24 در شهر تهران برگزار خواهد شد . برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه 97/08/22 بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس : http://www.sanjesh.org قرار می‌ گیرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل : شماره پرونده ، نام و نام خانوادگی ، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند . بدیهی است كه هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید ، علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون ، اصل کارت ملی یا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید .

  توضیح : چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون tolimo هر گونه اشکالی در کارت ورودی خود مشاهده نمودند ، می‌ توانند در روز چهارشنبه مورخ 97/08/23 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعد از ظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالی کارت خود اقدام نمایند .

  تذكر مهم : داوطلبانی كه شماره پرونده و كدپیگیری ثبت نام خود را فراموش نموده‌ اند ، برای دریافت شماره پرونده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایند .

  2- آدرس باجه‌ های رفع نقص كارت :

  – دانشكده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره : تهران : خیابان انقلاب ، میدان فردوسی ، كوچه شاهرود ، دانشكده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره

  ضمناً به اطلاع می‌ رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت 97/08/23 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان است ؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌ توانند به بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی : http://www.sanjesh.org مراجعه و یا با شماره تلفن 42163 – 021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند .

  منبع : سازمان سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )