زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97

سوال

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 چه تاریخ است ؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-09-10T09:08:22+04:30 1 پاسخ 415 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-10T09:09:39+04:30

  سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان و مدارک لازم برای ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی 97 را اعلام کرد .
  بدین‌ وسیله نظر پذیرفته‌ شدگان نهایی دانشگاه علمی و کاربردی 97 در كد رشته محل‌ های پذیرش دوره‌‌ كاردانی دانشگاه جامع علمی ـ ‌كاربردی 97 را به موارد زیر معطوف می‌ دارد :
  الف) بر‌اساس ضوابط مربوط به گزینش هر یك از رشته‌ های تحصیلی گروه‌ های آموزشی مختلف در پذیرش ‌دوره‌‌ های مذكور از بین داوطلبانی كه حد نصاب لازم را احراز كرده‌اند ، براساس اولویت كد رشته‌ محل‌ های انتخابی ‌و ظرفیت‌ های‌ تخصیص داده شده به هر سهمیه ، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌ شدگان در هر كد رشته محل استخراج گردیده است .
  كلیه پذیرفته‌ شدگان می‌ بایست در یکی از روزهای سه‌شنبه مورخ 97/06/20 لغایت یکشنبه مورخ 97/06/25 نسبت به بارگذاری مدارک مندرج در بند “ب” این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه به آدرس http://www.edu.uast.ac.ir اقدام نمایند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک مذکور در این اطلاعیه و با توجه به كدرشته محل قبولی ، به نشانی تعیین شده در جدول شماره (5) دفترچه راهنمای پذیرش مراجعه نمایند .

  تذكر مهم :
  كلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌ نام به مركز كد قبولی خود مراجعه نمایند بدیهی است عدم ثبت‌ نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد .

  ب ) مدارك لازم برای ثبت‌ نام :

  1 – شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری .
  2 – تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت .
  3 – تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت .
  4 – اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن .
  5- اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن .
  6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است .
  7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل ، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار ( برای پذیرفته‌شدگان شاغل )
  8- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات 3و4 دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید ( برای برادران ) .

  منبع : سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ