زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 97

سوال

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی 97 به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-22T09:17:13+03:30

  سازمان سنجش طی اطلاعیه زمان و نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی 97 را اعلام کرد .

  با توجه به درخواست دانشگاه جامع علمی‌ -‌ كاربردی مبنی بر تكمیل ظرفیت پذیرش برخی از رشته‌ های تحصیلی در پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای « ناپیوست ه» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌ -‌‌ كاربردی مهر ماه سال 97 ، بدین‌ وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌ های تحصیلی مراكز و واحد های آموزشی دانشگاه فوق ( اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مذكور ثبت‌ نام نموده و یا ننموده‌اند ) می‌رساند كه برای ثبت‌ نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرك كاردانی ( فوق دیپلم ) خود می‌ توانند با مراجعه به لینك جستجوی عنوان مراكز و واحد های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی‌ –‌ كاربردی و كد رشته مندرج در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و همچنین پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع‌ علمی ‌– ‌كاربردی به نشانی http://www.edu.uast.ac.ir از رشته‌ های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل نموده و با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 97/07/30 لغایت 97/08/15 به مراكز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند .

  1- كلیه متقاضیان می‌ بایست حداكثر تا تاریخ 97/06/31 دارای مدرك كاردانی ( فوق دیپلم ) باشند .

  تبصره : در صورتی كه تشكیل كلاس از سوی موسسه محل تحصیل برای نیمسال دوم سال 97 باشد ثبت‌ نام از داوطلبانی كه تا تاریخ 97/11/30 مدرك تحصیلی كاردانی ( فوق دیپلم ) خود را اخذ می‌ نمایند ، به صورت مشروط و با شروع تحصیل از بهمن‌ ماه 97 پس از اخذ و ارائه مدرك مربوط بلامانع است .

  2- كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ نام از طریق مراكز و واحد های آموزشی مربوط ، بابت هزینه ثبت‌ نام نسبت به پرداخت مبلغ 270.000 ( دویست و هفتاد هزار ) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند .

  3- هر داوطلب منحصراً مجاز است كه یكی از كدرشته محل های مربوط را متناسب با مدرك كاردانی ( فوق دیپلم ) خود كه در جدول شماره 3 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب نماید .

  4- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كد رشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی باشد . بدیهی است در صورت ثبت‌ نام داوطلب در دو كد رشته و یا در دو مؤسسه ، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌ شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف خواهد شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد .

  5- با توجه به اینكه منحصراً یك بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد ، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی ، كد رشته‌محل و مركز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند .

  6- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه ، مراكز مجاز به ثبت‌ نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت .

  7- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای « ناپیوسته » نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌ -‌‌ كاربردی مهر ماه سال 97 ( مرحله شهریور ماه ) قرار گرفته باشد و در مرحله تكمیل ظرفیت ( همین مرحله ) برای ادامه تحصیل در یكی از مراكز ثبت‌نام نماید ، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 97 لغو خواهد شد .

  8- كلیه متقاضیان « مرد » می‌بایست در زمان ثبت‌ نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند .

  9- پس از انجام ثبت‌ نام ، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط ( در مؤسسه‌ای كه به آن مراجعه نموده‌اند ) تلقی می‌ شوند و شروع به تحصیل آنان ( بجز موارد تبصره بند 1 فوق ) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم‌ زمان با پذیرفته‌ شدگان شهریور ماه خواهد بود.

  مدارك لازم برای ثبت‌ نام :

  1- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

  2- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

  3- یک برگ تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

  4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌ های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یك برگ تصویر آن .

  5- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌ 4 و 5 دفترچه راهنمای پذیرش مذكور مشخص نماید (برای برادران ).

  منبع : سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )