زمان ثبت نام آزمون زبان دکتری دانشگاه پیام نور اردیبهشت 98

سوال

زمان ثبت نام آزمون زبان دکتری دانشگاه پیام نور اردیبهشت 98 چه تاریخ است /

حل شده 0

پاسخ ( 1 )

 1. زمان ثبت نام آزمون زبان دکتری دانشگاه پیام نور اردیبهشت 98 اعلام شد .

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اعلام کرد : بیست و هشتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نوراردیبهشت ماه ۹۸ به صورت الکترونیکی در مراکز اصفهان ، تبریز ، تهران جنوب ، شیراز ، کرمان و مشهد برگزار می‌ شود .

  دکتر محسنی با اعلام این خبر افزود : متقاضیان شرکت در این آزمون از روز ۲۴ لغایت ۳۱ فروردین ماه فرصت دارند به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – مرکز سنجش و آزمون http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home جهت ثبت نام اقدام کنند .

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه آزمون این دوره ۸ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌ شود ، زمان دریافت کارت آزمون را از ۳ تا ۸ اردیبهشت ماه اعلام کرد .

  دکتر محسنی در پایان خاطرنشان کرد : هزینه ثبت نام باید به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت شود و داوطلبان دقت داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام را به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نکنند .

  ** هزینه ثبت نام مبلغ 850.000 ریال می باشد .

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع مشکلات احتمالی می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایند .

  لینک ثبت نام بیست و هشتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور(ETPNU) در اردیبهشت ماه 98

  منبع : روابط عمومی دانشگاه پیام نور

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ