زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

سوال

زمان تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-10-13T12:59:40+03:30

  رئیس دانشگاه پیام نور از آغاز تکمیل ظرفیت بدون آزمون دانشگاه پیام نور 97 از امروز شنبه 21 مهرماه خبر داد .

  به نقل از دانشگاه پیام نور، محمدرضا زمانی با اشاره به آغاز تکمیل ظرفیت بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور افزود : تمام علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه پیام نور می توانند از امروز شنبه با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نحوه ثبت نام آگاهی یابند .

  وی با عنوان اینکه بیشترین تعداد دانشجوی خارجی قریب به سه هزار نفر در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند ، افزود : اکثر این دانشجویان در رشته های قرآنی تحصیل می‌ کنند .

  رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به طرح آمایش آموزش عالی مصوبه شورای عال انقلاب فرهنگی یادآور شد : این طرح در دانشگاه پیام نور از اسفند ماه گذشته آغاز شده است .

  وی افزود : آمایش رشته ها هم در حال شکل گیری است و رشته های بین رشته ای که بازار کار دارد را تعریف خواهیم کرد و از رشته های سنتی خارج می شویم چرا که دنبال تاثیرگذاری دانشگاه در جامعه هستیم .

  وی با تاکید بر اینکه در ۳۲ کشور جهان نمایندگی این دانشگاه فعال است ، اظهارداشت : علت این گستردگی در داخل و حضور در خارج به این خاطر است که این دانشگاه بر بستر الکترونیک فعال بوده و شیوه آموزش برای همه رشته ها و مرکزها، یکسان است و امتحان هم به صورت همزمان و یکنواخت، برگزار می شود .

  رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه چندین هزار محتوای الکترونیکی در این دانشگاه فراهم شده است ، افزود : جایگزینی محتوای الکترونیکی به جای محتوای کاغذی را در اولویت خود قرار داده ایم .

  وی با عنوان اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور دیگر دغدغه پرداخت شهریه نخواهند داشت به تسهیلات ویژه این دانشگاه و اختصاص وام بانکی به کلیه دانشجویان اشاره کرد .

  این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای خانواده های تحت پوشش و دانشجویان بی بضاعت را هم مواردی در نظر گرفته ایم ، اظهار داشت : این افراد نیز برای پرداخت به بنیاد علوی معرفی می شوند . و این بنیاد بلاعوض شهریه را پرداخت می کند .

  زمانی همچنین از برگزاری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویی پیام نور در کرمانشاه خبر داد و گفت : در این دوره ۶ هزار و ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر شرکت می‌ کنند .

  منبع : مهر

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )