زمان برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد 97

سوال

زمان برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد 97 چه تاریخ است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-11-12T12:47:59+03:30

  آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد 97 در نیمه‌ اول دی‌ ماه برگزار می شود .

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد در نیمه‌ اول دی‌ ماه خبر داد .

  جلسه شورای برنامه‌ ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد .

  علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی گفت : یکی از موضوعات مطرح‌ شده پیشنهاد حوزه دانشجویی و فرهنگی در مورد معادل‌ سازی دوره‌ های آموزشی فرهنگی معرفت رضوی با یکی از دروس معارف بود که با توجه به برنامه زمانبندی و آزمون درس به تصویب اعضا رسید .

  وی با بیان اینکه شیوه‌ نامه پذیرش دانشجو در واحد لبنان یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود ، خاطر نشان کرد : موضوع پذیرش دانشجو در واحد لبنان با توجه به شرایط پذیرش بدون آزمون و آیین‌ نامه‌ های موجود به تصویب رسید .

  رهایی با بیان اینکه در این جلسه مصوب شد آزمون جامع دوره دکتری در نیمه اول دی ماه 97 برگزار شود ، اظهار کرد : این موضوع با توجه به تأخیر در ارائه منابع به دانشجویان و در جهت امکان آمادگی بیشتر آنها صورت گرفت و این آزمون با نظارت استانی برگزار می‌ شود .

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی افزود : در برگزاری آزمون جامع از مشارکت استادان تدریس‌ کننده دروس در همه واحدها در طراحی سؤال استفاده خواهد شد .

  منبع : آنا

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )