زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

سوال

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 چه تاریخ است ؟

حل شده 0

جواب ها ( 2 )

  1. توکلی گفت : با توجه به برنامه‌ریزی‌ ها برای برگزاری کنکور 98 ، کنکور سراسری سال ۹۸ در روز‌های ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار خواهد شد . حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد : کنکور سراسری سال ۹۸ طبق برنامه زمان بندی در روز‌های ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار می‌ شود .

    وی افزود : زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 در روز‌های ۱۰ تا ۱۲ تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌ شود ؛ بر اساس اعلام قبلی سازمان سنجش آموزش کشور ، در این آزمون ۷۶۰ هزار نفر پذیرفته خواهند شد .

    بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، در کنکور سراسری ۹۸ و البته کنکور ۹۹ دو نوع سوال برای داوطلبان نظام قدیم و جدید طراحی می‌ شود .

    منبع : جوان

    بهترین پاسخ
  2. زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 چند روز قبل از برگزاری آزمون سراسری 98 است که داوطلبان همه گروه‌های آموزشی تجربی, ریاضی, انسانی, هنر و منحصراً زبان باید به سایت سازمان سنجش با آدرس Sanjesh.org مراجعه کنند و با ورود اطلاعات خود نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98 اقدام کنند و آنرا پرینت کنند تا در روز کنکور سراسری 98 به مشکل برنخورند. امسال قرار است سوالات به دوصورت نظام قدیم و نظام جدید طراحی شود و داوطلبان باید سوالات مربوط به خود را دریافت کنند.

ارسال یک پاسخ