زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری 97

سوال

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون عملی کارشناسی ارشد بازیگری 97 چه تاریخ است ؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-07-02T11:58:26+04:30 1 پاسخ 449 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-07-02T11:59:31+04:30

  سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص زمان انتشار کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون عملی کارشناسی ارشد رشته بازیگری 97 منتشر کرد .

  متن اطلاعیه به شرح زیر است :

  پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 97/4/3 در پایگاه اینترنتی این سازمان و همچنین هفته نامه خبری و اطلاع رسانی روز دوشنبه مورخ 97/4/4 در خصوص اعلام اسامی معرفی‌ شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ های بورسیه ، دارای شرایط خاص و برنامه زمانی برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی کد رشته‌ های ذیربط در آزمون ورودی دوره‌ های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 ، بدین وسیله از آن دسته داوطلبانی که در رشته بازیگری از کد رشته امتحانی 1357 مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود ( از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا سایت دانشگاه آزاد اسلامی ) در موعد مقرر اقدام و هزینه برگزاری پروژه عملی آزمون مذکور را پرداخت نموده و حداقل یکی از کد رشته محل‌ های تحصیلی بازیگری را انتخاب نموده‌اند ، می‌ رساند که لازم است برای شرکت در آزمون عملی با توجه به موارد به شرح ذیل اقدام نمایند .

  بدیهی است آن دسته از داوطلبانیکه در این مرحله نسبت به اعلام علاقه‌ مندی و پرداخت هزینه اقدام ننموده و یا در تاریخ برگزاری آزمون پروژه غایب جلسه آزمون باشند ، نتیجه پروژه یا آزمون عملی برای آنها به صورت نمره صفر« 0 » منظور شده و نمره کل نهایی آنها با اعمال نمره صفر« 0 » پروژه آزمون عملی محاسبه خواهدشد .

  لازم به تأکید است داوطلبانی که منحصراً متقاضی تحصیل در این رشته در دانشگاه آزاد اسلامی می‌ باشند نیز می‌ بایست به شرکت در آزمون پروژه عملی اقدام نمایند .
  زمان و مکان انجام مصاحبه و پروژه آزمون عملی رشته بازیگری :

  – مصاحبه و آزمون پروژه عملی بازیگری از کد رشته امتحانی 1357 مطابق جدول ذیل در روزهای 24، 25، 26، 27 و 97/04/28  به نشانی تهران ، تقاطع بزرگراه جلال آل احمد و شهید چمران ، دانشگاه تربیت مدرس ، دانشکده هنر برگزار می‌ گردد .

  توضیح : داوطلبان لازم است برای تعیین نوبت مصاحبه قبل از ساعت 8:00 صبح ( از ساعت 7:30 ) با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه عکسدار و نیز پرینت کارنامه اولیه کارشناسی ارشد 97 در محل آزمون حضور داشته باشند .

  داوطلبانی که نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی اقدام نموده‌اند ، لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه در آزمون مرحله دوم رشته مذکور از روز جمعه مورخ 97/04/22 به پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه نمایند . بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است .

  آمادگی داوطلبان باید به شرح ذیل باشد :

  الف ) همراه داشتن و ارائه اسناد و مدارک مربوط به سوابق بازیگری ( مانند بروشور ، پوستر یا عکس ) و دیگر فعالیت‌ های تئاتری اعم از آموزشی ، پژوهشی و هنری . ب ) آمادگی برای اجرای یک قطعه نمایش به صورت بداهه . ج ) اجرای یک قطعه منتخب که پیشتر به آگاهی داوطلب رسیده‌است . د ) خانم‌ ها می‌ بایست تک‌گویی « الکترا » در صفحات 189 و 190 از نمایشنامه « الکترا » اثر « سوفوکل » ترجمه « محمد سعیدی » انتشارات علمی و فرهنگی سال 1375 اجرا و بازی کنند . هـ ) آقایان لازم است تک گویی « مارک آنتونی » در صفحات 790 و 791 از نمایشنامه « ژولیوس سزار » در کتاب « مجموعه آثار نمایشی ویلیام شکسپیر » جلد اول ، ترجمه « علاالدین پازارگاردی » ، انتشارات سروش ، سال 1375 را اجرا و بازی کنند .

  زمان بندی آزمون عملی بازیگری و متن منولوگ آزمون عملی بازیگری به تفکیک نقش خانم ها و آقایان

  منبع : سازمان سنجش

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ