زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه سراسری 98

سوال

انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه سراسری 98 در چه تاریخی اعلام می شود؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-07-22T15:30:37+04:30 1 پاسخ 380 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-07-22T15:59:10+04:30

  دفترچه ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه سراسری 98 همزمان با اعلام زمان آغاز ثبت نام آزمون روی سایت قرار می گیرد مطابق سال های پیش احتمال می دهیم که دفترچه ثبت نام آزمون دکتری در آذر ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . دفترچه دارای شرایط اختصاصی است که شامل :
  1.داشتن كارشناسی ارشد ( فوق ليسانس ) يا دكترای حرفه ای يا اشتغال به تحصيل در سال آخر مقطع كارشناسی ارشد يا دكترای حرفه ای كه مدرک مذكور مورد تأييد شورای عالی انقلاب فرهنگی يا وزارت علوم ، تحقيقات و فناوری و يا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی باشد .

  2.فارغ التحصيلان و دانشجويان رشته های گروه پزشكی متقاضی شركت در اين آزمون ، قبل از اقدام به ثبت نام بايد توجه داشته باشند كه از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی ، وضعيت خود را مشخص و از نظر وزارت مذكور منعی براي ثبت نام و شركت در آزمون و در صورت قبولی برای ادامه تحصيل نداشته باشند . در غير اين صورت عواقب مترتب بر آن ، به عهده شخص متقاضی خواهد بود .

  3. رشته امتحانی انتخابی داوطلبان در دوره دكتری بايستی متناسب با رشته تحصيلی مقطع كارشناسی ارشد آنها ( طبق آنچه در دفترچه ثبت نام دکتری سراسری و دانشگاه آزاد 98 درج شده است ) باشد .

  هيچ يک از پذيرفته شدگان نهايی آزمون دكتری سال 97 حتی در صورت انصراف قطعی از تحصيل ، حق ثبت نام و شركت در اين آزمون را ندارند.
  همچنین مقررات عمومی شامل :

  1.مشمولان غايب مجاز به ادامه تحصيل نمی باشند و در صورت شركت در آزمون و قبولی ( به دلیل نقض مقررات دفترچه ثبت نام دکتری سراسری و دانشگاه آزاد 98 ) در دانشگاه معافيت تحصيلی برای آنان صادر نگرديده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنان نمی باشند .

  2. فارغ التحصيلان دوره دكتری مجاز به شركت مجدد در اين آزمون نمی باشند .

  3.دانشجويان اخراجی دانشگاه ها تا پايان خدمت دوره ضرورت و يا اخذ معافيت دائم ، مجاز به ادامه تحصيل نمی باشند .

  4.سنوات تحصيلی مجاز در مقطع دكتری حداكثر شش سال می باشد .

  (( لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکترا دانشگاه سراسری 98 به محض انتشار ))

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ