زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

سوال

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 چه تاریخ است و به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-09-09T09:08:49+04:30 2 پاسخ ها 477 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ها ( 2 )

  0
  2018-09-09T08:57:52+04:30
  این پاسخ ویرایش شده است

  سازمان سنجش طی اطلاعیه ای فهرست اسامي پذيرفته‌ شدگان نهايی رشـته‌ های تحصيلي متمركز و ‌معرفی شدگان چند برابر ظرفيت ‌پذيرش رشته تحصيلی نيمه‌ متمركز فوريت‌ های پزشكی در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپيوسته 97 را اعلام کرد .

  با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال بدین‌ وسیله به اطلاع كلیه داوطلبانی كه در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته ثبت‌ نام و شركت نموده‌اند می‌ رساند كه نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی 97 مختلف تحصیلی پذیرش با آزمون و همچنین رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی آزمون مذكور كه گزینش ‌آنها به‌روش ‌متمركز صورت‌ گرفته ‌است به همراه فهرست اسامی معرفی‌ شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمركز فوریت‌ های پزشكی در پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی این سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org قرار گرفته است . لذا كلیه پذیرفته‌ شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌ نام و مدارك لازم برای ثبت‌ نام ( علاوه بر مدارك مندرج در این اطلاعیه ) ضرورت دارد به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند . بدیهی است درصورتی كه دانشگاه یا مؤسسه‌ای ، در پایگاه اطلاع‌ رسانی اینترنتی خود برنامه زمانی برای ثبت‌نام درج ننموده باشد ، پذیرفته‌شدگان این قبیل مؤسسات لازم است در یكی ازروزهای سه‌ شنبه مورخ 97/06/20 و یا چهارشنبه مورخ 97/06/21 برای ثبت‌ نام به محل قبولی خود مراجعه نمایند . پذیرفت ه‌شدگان دانشكده‌ ها و آموزشكده‌ های فنی و حرفه‌ای و كشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه‌ای لازم است برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت‌نام به وب‌سایت سازمان مركزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای به نشانی http://www.tvu.ac.ir و یا به سایت دانشكده یا آموزشكده محل قبولی خود مراجعه نمایند . لازم به‌ذكر است داوطلبانی كه اسامی آنان در ردیف معرفی‌ شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌ تحصیلی نیمه‌ متمركز فوریت‌ های پزشكی اعلام گردیده‌ ، لازم است مطابق بند “ج” مندرج در این اطلاعیه برای انجام مصاحبه اقدام نمایند .

  برای اطلاع از راهنمای ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 کلیک کنید .
  منبع : سنجش

  بهترین پاسخ
  0
  2018-08-04T10:38:55+04:30

  زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 – 98 معمولاً اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه اعلام می‌شود. نکته‌ای که باید در نظر داشت این است که انتخاب رشته این آزمون قبل از برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی انجام شده و پذیرفته شدگان بعد از اعلام نتایج باید به سایت سازمان سنجش Sanjesh.org مراجعه کنند و نتیجه را مشاهده کنند. به محض اینکه زمان دقیق مشخص شود در این سوال، پاسخ را بروزرسانی خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ