زمان اعلام نتایج ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد 97

سوال

زمان اعلام نتایج ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد 97 چه تاریخ است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-11-01T09:54:16+03:30

  نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه عوامل خاطی و نفوذی در پذیرش رشته های پزشکی دانشگاه آزاد دستگیر شدند ، گفت : نتیجه پذیرش این رشته ها ۱۰ آبان ماه مشخص می شود .

  جبار کوچکی نژاد در توضیح آخرین تصمیم درخصوص پذیرفته شدگان رشته‌ های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد ، گفت : فرصت انتخاب رشته مجدد برای ۱۷ هزار نفری که با تکمیل فرم ۱۵ تمایل خود را به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اعلام کردند ، فراهم شده است .

  وی افزود : پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد در رشته‌ های پزشکی و پیراپزشکی می‌ توانند تا پایان چهارشنبه ۹ آبان انتخاب رشته کنند .

  نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد : نتیجه پذیرش‌ روز پنجشنبه ۱۰ آبان ماه مشخص می‌شود و شنبه پرونده افرادی که معترض هستند و یا مشکلی در پذیرش دارند مجددا در جلسه‌ای بررسی خواهد شد .

  کوچکی نژاد با بیان اینکه احتمال افزایش ظرفیت علوم پزشکی دانشگاه آزاد وجود دارد ، گفت : به احتمال زیاد ظرفیت این دانشگاه حدود هزار نفر افزایش پیدا می کند اما این مسئله نیازمند موافقت وزارت بهداشت است .

  عوامل حرفه‌ای در نمرات و کد پذیرفته شدگان نفوذ کرده و اختلال ایجاد کردند

  وی در توضیح دلیل نابسامانی‌ های به وجود آمده در پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد افزود : متاسفانه عدم توانایی مسئولان سنجش دانشگاه آزاد باعث شد عواملی حرفه‌ای در نمرات و کد پذیرفته شدگان نفوذ کرده و در این حوزه اختلال ایجاد کنند از سوی دیگر برخی با استفاده از رانت به این مسائل دامن زنند البته بی توجهی روسای دانشگاه به ظرفیت مجاز پذیرش و جذب بی شمار دانشجو به دلیل مسائل اقتصادی و کمبود منابع مالی نیز در این نابسامانی ها اثرگذار بوده است .

  نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در روزهای اخیر عملکرد دانشگاه آزاد باعث سرگردانی و نگرانی خانواده و دانش آموزان بسیاری شده است ، عنوان کرد : عوامل خاطی و نفوذی در این اتفاقات دستگیر و برخی دیگر برکنار شدند .

  منبع : مهر

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )