زمان احتمالی اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 97

سوال

زمان احتمالی اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 97 چه تاریخ است ؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-09-02T09:29:43+04:30 1 پاسخ 494 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-02T09:30:43+04:30
  این پاسخ ویرایش شده است

  زمان احتمالی اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 97 اعلام شد .

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت : نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 97 ، هفته آخر شهریور اعلام می‌ شود .

  محمد حسین پورکاظمی اظهار کرد : نتایح نهایی دوره دکتری تخصصی پزشکی هفته آینده از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد .

  وی افزود : آزمون دکتری تخصصی در روز های 20 و 21 اردیبهشت در رشته‌ های علوم‌ پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندانپزشکی برگزار شد .

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد : در این آزمون 10 هزار و 323 نفر ثبت‌ نام کردند و ظرفیت پذیرش حدود یک هزار و 500 نفر است .

  منبع : آنا
  ———————————
  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت : نتایج آزمون دکتری 97 پزشکی هفته آینده اعلام می‌ شود .

  دکتر محمد حسین پورکاظمی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد : نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی به دلیل متقارن شدن آن با برگزاری آزمون بورد دندانپزشکی و فوق تخصصی پزشکی ، با تاخیر اعلام خواهد شد .

  وی در ادامه گفت : آزمون بورد دندانپزشکی هفته گذشته پنجم شهریور ماه برگزار شد و بورد فوق تخصصی پزشکی نیز اواخر هفته جاری برگزار می‌ شود و با توجه به این که در آزمون‌ های فوق باید بلافاصله داوطلبان به مسابقه عملی دعوت شوند و نتایج آن همزمان اعلام شود ، بنابر این نمی‌ توانیم با قطعیت در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی اظهار نظر کنیم .

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با تاکید بر این که حدود 1500 داوطلب در آزمون دکتری تخصصی پذیرفته خواهد شد ، گفت : نتایج این آزمون هفته آینده اعلام خواهد شد .

  دکتر پورکاظمی خاطر نشان کرد : آزمون دکتری تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی 20 اردیبهشت ماه جاری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد و نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت اواخر تیر ماه اعلام شده و داوطلبان برای مصاحبه عملی به دانشگاه ها معرفی شدند .

  منبع : ایسنا

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ