رابطه نامشروع زن شوهردار در حد تلگرام

سوال

چند وقت پیش تو راه مدرسه دخترم یک آقایی مزاحم من شد، من ناچار شدم برای رفع مزاحمت بهش شماره بدم بعد شیطنت کردم و چند تا ارتباط گرفتم چند عکس با لباس نیمه باز و چند تا جوک بد فرستادم دخترم فهمید موضوع رو به پدرش گفت شوهر منم تلگرام من  رو چک کرد و همه رو دید، اون آقا که خطشو خاموش کرده، اما من هر چقدر به شوهرم میگم فقط یک شیطنت ساده بوده قبول نمیکنه خیلی میترسم اگر بره شکایت کنه چه بلایی سرم میاد ؟ ی سوال دیگه اگر رابطه من با اون اقا ثابت بشه مهریه من از بین می رود ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-04-05T20:11:30+04:30

  دوست عزیز اول توضیح مختصری در مورد زنا میدم به رابطه جنسی زن و مردی که رابطه زوجیت با هم ندارند زنا گفته میشه البته اثبات زنا خیلی سخت هست و به دلایلی مانند چهار بار اقرار یا چهار شاهد که عیناً عمل زنا را دیده باشند احتیاج است و مجازات زنا صد ضربه شلاق است.

  اما اگر فرد متاهل زنا کند در صورت وجود شرایط احصان (یعنی دارای همسر دایمی و بالغ باشد و با همسر خود رابطه جنسی داشته و هر وقت بخواهد امکان نزدیکی را داشته باشد و به دلیل مسافرت یا زندان و بیماری امکان نزدیکی را از دست نداده باشد ) مرتکب جرم زنای محصنه شده که مجازات آن سنگسار یا اعدام است البته همانطور که گفتم اثبات جرم زنا خیلی سخت است.

  اما اگر رابطه نامشروع خارج از زنای شما با آن اقا ثابت شود( مانند بوسیدن یا بغل کردن) که من در جریان کم و کیف آن نیستم طبق ماده 637 تا نود و نه ضربه شلاق طبق نظر قاضی (ممکنه ده ضربه یا نود ضربه) محکوم شوند البته بازم تاکید میکنم این مسئله و دلایل و مدارک آن باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد مثلا صرف نوشتن نامه یا پیامک عاشقانه از مصادیق رابطه نامشروع نیست در مورد مهریه شما هم باید بگم تحت هر شرایطی حتی اگر مرتکب زنا هم شده بودید باز هم مهریه پابرجا میماند.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )