دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98

سوال

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 قرار می‌دهید و زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 چه تاریخ است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ها ( 5 )

  0
  2018-11-05T11:27:32+03:30

  سلام
  من كارشناسي تغذيه ازدانشگاه بدون كنكور علمي كاربردي دارم
  كارداني من مديريت خانواده بوده

  پدرم بيشتراز دوسال درجبهه بودندوجانباز ٢٠ درصد هستند تا حالا ازسهميه استفاده نكردم

  آيا من ارشد دانشگاه دولتي باسهميه و دررشته هايي مثل ژنتيك ميكروبيولوژي يا نانو شركت كنم؟

  رشته دبيرستانم رو براساس كإرهاي هنري كاردانش انتخاب كردم

  همچنين سال٨٧/٨٨ بارتبه ٧٢ دانشگاه ازاد قبول شدم بدون سهميه

  باتشكر

  0
  2018-09-28T00:05:43+03:30

  سلام. من کارشناسی ارشد دارم که هیچ کدام از مقاطع تحصیلم هم رایگان نبوده. میخوام دوباره در کنکور سراسری شرکت کنم برای رشته های پزشکی اما هدفم تحصیل رایگان هست نه دانشگاه های پردیس خودگردان .
  آیا برای من که تاکنون از تحصیل رایگان بهره مند نبودم،امکان استفاده از شرایط تحصیل رایگان فراهم هست یا نه طبق جمله ای که در دفترچه کنکور سراسری ۹۷ آمده فقط پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد برای فارغ التحصیلان ارشد فراهم است؟

   0
   2018-10-02T23:52:52+03:30

   دروود
   شما می توانید روزانه دانشگاه دولتی بخوانید با توجه به اینکه تا به حال تحصیل رایگان استفاده نکرده اید دوست عزیز

  0
  2018-06-29T13:25:56+04:30
  این پاسخ ویرایش شده است.

  زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98
  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 هم زمان با شروع ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد . ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته‌ های با آزمون در دوره‌های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه‌ ) ، نیمه حضوری ، مجازی ، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی ، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن آغاز می شود .

  ثبت نام منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی : http://www.sanjesh.org انجام می گیرد و مهلت ثبت نام تا روز پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ ادامه دارد .

  داوطلبان می توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام کنند .

  دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود .

  آزمون سراسری ۹۸ در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد .

  با توجه به تغییر نظام آموزش متوسطه، دو نوع سئوال برای نظام قدیم و نظام جدید متوسطه طراحی می شود و پس از آزمون نمرات تراز می شود و پذیرش بر این اساس انجام خواهد شد . دو نظام آموزشی ظرفیت جداگانه ندارند .

  برای سال ۹۸ بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشگاه ها ، ۱۵ درصد پذیرش دانشگاه ها با آزمون است . ۳۰ درصد تاثیر آزمون به صورت مثبت است . در واقع دو نمره برای داوطلب ساخته می شود که یکی از آنها با احتساب سوابق تحصیلی و یکی از آنها بدون احتساب سوابق تحصیلی است و هر کدام بالاتر بود برای داوطلب اعمال می شود .

  منبع : مهر

  ———————————–
  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 همزمان با زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 منتشر می‌شود، که طبق روال سال‌های گذشته احتمالاً اوایل بهمن ماه این اتفاق بیافتد. مسئله مهمی که باید توجه داشته باشید این است که قبل از ثبت نام کنکور سراسری 98 باید دفترچه را به طور کامل مطالعه کنید تا مشکلی برای شما بوجود نیاید.

  به محض انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 توسط سازمان سنجش برای دانلود قرار خواهیم داد.

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام قدیم ( به محض انتشار )

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید ( به محض انتشار )

  با توجه به اینکه امسال کنکور سراسری 98 در دو بخش کنکور نظام قدیم و کنکور نظام جدید برگذار می‌شود احتمالاً دفترچه‌های مجزا برای آنها نیز منتشر شود.

  اگر سوالی درباره نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و مسائل پیرامون آن دارید سوروشان بستری مناسب برای شما فراهم کرده تا سوالات خود را رایگان بپرسید تا دوستان شما در سایت پاسخ شما را ارسال کنند.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )