دزدیدن پلاک ماشین اسقاطی

سوال

من ماشین اسقاطی داشتم جلوی در پارک بود تا در مهلت مناسب بتوانم آن را بفروشم دیروز متوجه شدم پلاک آن را کنده اند و برده اند آیا من باید این امر را به پلیس اطلاع دهم ؟

حل شده 0
mina 3 سال 1 پاسخ 546 مشاهده تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  1. بله ماده 722 قانون مجازات دقیقا چنین مسئولیتی را برای شما پیش بینی کرده ، بنابراین ماده اگر شخصی که ماشین در اختیارش بوده ولو اینکه مالک نباشد بعد از اطلاع از سرقت وسیله موتوری یا پلاک آن موضوع را به نیروی انتظامی گزارش ندهد به جزای نقدی از پانصد هزار ریال تا یک میلیون ریال محکوم می شود .

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ