درمان طبیعی برای شپش

سوال

آیا درمان طبیعی برای شپش وجود دارد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-06-07T17:52:17+04:30

  درمان طبیعی برای شپش

  برای درمان طبیعی و گیاهی شپش راه زیاد است، من آخرین درمان طبیعی شپش با روغن درخت چای را برای شما قرار می‌دهم امیدوارم مناسب باشد برای شما:

  درمان طبیعی برای شپش

  برای خلاص شدن از شر شپش به طور طبیعی، 3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل با 1 قاشق چای خوری هر روغن دیگری و روغن درخت چای را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را روی سرتان بمالید و کاملاً ماساژ دهید. سپس مو را با یک شانه دندانه ریز خوب شانه کنید. سر خود را با یکی کلاه دوش بپوشانید و بگذارید دو ساعت به همین صورت بماند و دوباره شانه کنید و سپس موهای خود را بشوئید.
  برای خلاص شدن از شر شترمرغ به طور طبیعی، 3 قاشق غذاخوری روغن نارگیل با 1 قاشق چای خوری هر روغن یانگ یلانگ و روغن چای را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را روی سرتان بمالید، کاملا ماساژ دهید. سپس مو را با یک شانه دندان خوب شانه کنید، سر را با یک کلاه دوش بپوشانید و بگذارید آن را دو ساعت بگذارید. سپس مو را دوباره شانه کنید و روغن را بشویید.

  بعد 2 فنجان سرکه سیب و 1 فنجان آب را مخلوط کنید و مخلوط را داخل ظرف اسپری بریزید و روی تمام موهای خود بزنید بعد از چند دقیقه موهای خود را بشویید. این فرایند را باید هر پنج تا 10 روز یکبار به مدت چند هفته تکرار کنید تا اطمینان حاص شود که تمام شپش‌ها و تخم‌های آنها از بین رفته باشد. فراموش نکنید موهای خود را با استفاده از شانه دندان ریز و با استفاده از روغن نارگیل به عنوان مرطوب کننده مراتباً شانه کنید.

  منبع: مجله اینترنتی بی‌جامه

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )