درمان دائمی عرق زیر بغل

سوال

آیا راهی برای درمان دائمی عرق زیر بغل وجود دارد ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-06-10T20:32:31+04:30

  درمان دائمی عرق زیر بغل

  ببینید درمان دائمی عرق زیر بغل وجود ندارد، عرق کردن یک مکانیزم بدن برای خنک کردن آن می‌باشد. حالا اگر شما اجازه عرق کردن را از پوست خود بگیرید باعث بروز مشکلات پوست خواهد شد. به همین خاطر سعی کنید از مواد شیمیایی که جلوگیری می‌کنند از عرق کردن استفاده نکنید.

  ما باید کاری کنیم که عرق ما بو بد ندهد و اینکه خیلی بیش از حد عرق نکند ، البته قبلاً سوال مثل شما داشتیم که می‌توانید پاسخ آنرا در سوال رفع عرق بدن و عرق زیر بغل در تابستان ببینید.

  به جز موارد گفته شده از روغن نارگیل هم می‌توانید استفاده کنید که دستور آنرا در پایین برای شما قرار می‌دهم:

  درمان بوی بد عرق و زیاد عرق کردن با روغن نارگیل

  روغن نارگیل می‌تواند باکتری‌هایی که باعث بو بد عرق می‌شود از بین ببرد، زیرا حاوی اسید لوریک است. البته دقت کنید که مقدار زیاد این روغن لباس شما را روغنی می‌کند به همین خاطر سعی کنید مقدار کمی از آن را به قسمت‌هایی که زیاد عرق می‌کند بزید و اجازه دهید جذب پوست شود. رایحه این روغن اجازه نمی‌دهد که عرق شما بو بد بدهد. شما می‌توانید روغن نارگیل را با بکینگ سودا ترکیب کنید تا دئودورانت طبیعی داشته باشید. ترکیب 3 قاشق چای‌خوری روغن نارگیل با 3 قاشق چای‌خوری بکینگ سودا و 2 قاشق چای‌خوری شی باتر ( shea butter ) را با هم مخلوط کنید. این ماده را روزانه به پوست خود بزنید.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )