شرایط خدمتی برای سربازان متاهل

سوال

سلام . من متاهلم روز و شب ندارم میشه بگید این قوانیین برای کی تصویب شده اینا که هیچ چیز از این قوانینو برای ما منظور نکردن فقط شهر خودم هستم یعنی بقیش کشکه

آیا این سوال مفید بود؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.5 (2 رای)
حل شده 0

اگر در رابطه با این پرسش پاسخ خود را نیافتید و یا در هر زمینه تحصیلی ( مدارس ، دانشگاه ، کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد ، مطقع دکتری ،نظام وظیفه و... ) نیاز به مشاوره و یا راهنمایی دارید ؛
از خط ثابت با شماره 9099071612 ( از سراسر کشور ) تماس بگیرید
پاسخگویی کارشناسان صدای مشاور از 8صبح الی 12 شب

پاسخ ( 1 )

 1. دروود
  اگر طبق قوانین متاهلی با شما رفتار نشده است می توانید به بازرسی محل خدمتی خود گزارش کنید و موارد را گزارش کنید تا به شکایت شما رسیدگی شود. شرایط خدمتی متاهلی :
  کارکنان وظیفه متاهل حداقل هفته‌ای سه روز بعد از ساعت کاری باید از پادگان‌ها ترخیص شوند. همچنین برای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای که در پادگان‌ها برگزار می‌شود، سربازان متاهل در اولویت قرار می‌گیرند.
  مشمولان خدمت سربازی که متاهل هستند می توانند دوران خدمت سربازی خود را نزدیک به محل سکونت خود سپری کنند. البته لازم به ذکر است که دوران آموزشی (به مدت 2 ماه) برای افراد متاهل بر اساس قوانین نظام وظیفه تعیین می شود و میتواند در هر شهر و منطقه ای از کشور باشد.
  سربازانی که متاهل میباشند به ازای هر فرزند 3 ماه کسری خدمت میگیرند.
  بر اساس قوانین تعیین شده حقوق و حتی مرخصی سربازان متاهل با سربازانی که مجرد میباشند متفاوت است. مرخصی سربازان مجرد 30روز در سال میباشد که در مناطق بد آب و هوا 45 روز میباشد. اما برای سربزان متاهل 10 روز بیشتر از سایر مشمولین خدمت سربازی میباشد.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ