حضانت طفل در صورت فوت پدر

سوال

در صورت فوت پدر حضانت طفل با چه کسی است ؟

حل شده 0
mina 4 سال 2018-02-24T22:37:29+03:30 1 پاسخ 532 بازدید تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    0
    2018-02-24T22:39:44+03:30

    طبق ماده 43 ق حمایت خانواده جدیید مصوب 1391/12/09 حضانت فرزندانی که پدرشان فوت شده با مادر آنها است مگر آنکه دادگاه به تقاضای ولی قهری یا دادستان اعطای حضانت به مادر خلاف مصلحت فرزند تشخیص دهد .

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ