ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی تهران 97

سوال

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی تهران 97 به چه صورت است ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-16T13:52:31+04:30

  ثبت‌نام اینترنتی پذیرفته‌ شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه علوم پزشکی تهران از روز یکشنبه ۲۵ شهریور تا سه شنبه ۲۷ شهریور ۹۷ انجام می شود .

  پذیرفته شدگان باید در روزهای اعلام شده برای تکمیل فرم ها و مدارک ثبت‌ نامی با وارد کردن کد ملی به‌ عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به‌عنوان رمز عبور به نشانی سایت ثبت نام به آدرس http://sipad.tums.ac.ir/stdnew مراجعه کرده و نسبت به اسکن مدارک و ثبت‌ نام اینترنتی خود اقدام کنند .

  عدم ثبت‌نام در تاریخ های اعلام شده به‌منزله انصراف تلقی خواهد شد .

  پذیرفته شدگان جهت اطلاع از زمان و نحوه شرکت در آزمون تعیین سطح زبان باید شرایط اعلام شده توجه کنند .

  برنامه های هفته آغازین سال تحصیلی ( برنامه دوره گذار از دبیرستان و برنامه اردو ) دانشجویان پزشکی ورودی ۱۳۹۷ نیز در سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شده است .

  دانشجویان پذیرفته شده پردیس بین الملل نیز جهت آگاهی از فرایند ثبت نام و تاریخ ثبت نام حضوری و همچنین اطلاع از میزان شهریه پردیس خودگردان به سایت معاونت آموزشی پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند .

  مدارک لازم برای ثبت‌نام اینترنتی :

  شامل تکمیل فرم های ثبت نام ، گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی ( که تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ اخذ شده باشد ) برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی که نوع گواهی پیش دانشگاهی ، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی در آن قید شده باشد ، اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه و سال ماقبل دیپلم برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان است .

  گواهی مدرک دوره کاردانی برای پذیرفته شدگانی که با مدرک فوق ثبت نام کرده اند ، اصل ریز نمرات دوره سه ساله متوسطه، گواهینامه دوره چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان، اسکن شناسنامه (از کلیه صفحات) و عکس ۴*۳ (با فرمت JPEG و حجم کمتر از ۵۰kb)، تصویر کارت ملی (پشت و رو) و گواهی استفاده از سهیمه شهدا و ایثارگران از دیگر مدارک اعلام شده است .

  تصویر کارنامه قبولی اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری ، کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام‌ وظیفه برای آقایان به‌ صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مراکز پلیس+۱۰، اسکن مدارک اقامتی یا شناسایی معتبر برای اتباع خارجی پذیرفته‌ شده ، از دیگر مدارک ثبت نام است .

  پذیرفته شدگان لازم است جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک مجدداً بعد از حداکثر سه روزکاری به سایت ثبت نام مراجعه کنند تا پیام « ثبت‌نام انجام شد » را مشاهده کنند و رسید تاییدیه ثبت نام موقت راجهت ثبت نام حضوری در دانشکده پرینت کنند. افراد در صورت مشاهده پیام « مدارک ناقص است » باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام کنند .

  پذیرفته شدگان باید برای دریافت کارت دانشجویی پس از صدور شماره دانشجویی به سایت اینترنتی اعلام شده مراجعه کنند .

  پذیرفته شدگان برای ثبت نام حضوری و تحویل اصل مدارک ثبت نامی به دانشکده مورد نظر باید طبق جدول اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند .

  همچنین ثبت نام دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ و متقاضی خوابگاه های دانشجویی ( مقاطع عمومی ) از روز شنبه ۲۴ شهریور ماه ۹۷ آغاز شده است .

  دانشجویان نیمسال اول غیر بومی ( ساکن شهرستان های کشور ) می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی اعلام شده در سایت معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند .

  ثبت نام فقط به منزله درخواست خوابگاه است و مدیریت امور خوابگاه ها طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی ، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در خوابگاه های دانشجویی اقدام خواهد کرد .

  سامانه اسکان تا ۱۱ مهرماه به منظور ارسال درخواست دانشجویان آماده دریافت است و پس از آن امکان ارسال تقاضانامه وجود ندارد و مطابق آیین نامه حداقل یک نیمسال تحصیلی به دانشجویان ، خوابگاه واگذار نمی شود .

  دانشجویان می توانند برای اطلاع از وضعیت خوابگاه و اتاق اختصاص داده شده ، ۴۸ ساعت بعد از اتمام مهلت ثبت نام به سایت اسکان ( قسمت سابقه سکونت ) مراجعه و از وضعیت اسکان خود مطلع و به خوابگاه اختصاص یافته مراجعه کنند .

  منبع : مهر

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )