ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی شیراز 97 – 98

سوال

ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی شیراز 97 – 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 2018-06-07T20:38:12+04:30 1 پاسخ ها 601 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-06-07T20:39:11+04:30

  ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی شیراز 97 – 98

  دانشگاه صنعتی شیراز از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکتری برای سال 97 دانشجو می پذیرد .

  در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۹۳/۴/۱۸ و اصلاحیه های شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۹۳/۴/۱۶ و شماره ۹۶۴۷۴/۲۱ مورخ ۹۴/۰۵/۲۴ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، در خصوص تسهیلات آموزشی دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی ارشد ، برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر به اطلاع می­ رساند ، دانشگاه صنعتی شیراز جهت نیمسال اول سال تحصیلی 97 – 98 از میان داوطلبان واجد شرایط ورود به دوره دکتری تخصصی (PH.D)  بدون آزمون ، مطابق جدول زیر و پس از بررسی مدارک و انجام مصاحبه ، دانشجو می پذیرد . زمان ارسال مدارک از چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۲ تا دوشنبه مورخ  ۹۷/۰۳/۲۷ خواهد بود . لازم به ذکر است تاریخ مصاحبه متعاقباً از طریق وب سایت دانشگاه اعلام می­ گردد .

  نحوه ثبت نام :

  متقاضیان از چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۲ تا دوشنبه مورخ  ۹۷/۰۳/۲۷ باید به صورت اینترنتی ثبت نام و مدارک را در سامانه بارگذاری نمایند . پس از آن سیستم غیر فعال می گردد و این مدت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود . لازم به ذکر است در زمان ثبت نام می بایست مبلغ  ۹۰۰/۰۰۰ ریال ( نود هزارتومان ) به حساب مندرج در صفحه ثبت نام اینترنتی به عنوان هزینه ثبت نام واریز گردد . قابل توجه متقاضیان محترم ، وجه پرداختی به هیچ­وجه مسترد نخواهد شد .

  مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی :

  تمامی مدارک زیر به جز توصیه نامه محرمانه از استاد باید با فرمت ” jpg ” اسکن شده و در یک فایل “rar یا zip ” با نام خانوادگی متقاضی بصورت لاتین در محل های که در نظر گرفته شده است ، بارگذاری گردد .

  • تصویر کارت ملی ( پشت و رو )
  • تصویر شناسنامه ( صفحه اول )
  • تصویر گواهی کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل کل داوطلب در آنها ذکر شده باشد .

  برای مطالعه متن کامل اطلاعیه و اطلاع از رشته های ارائه شده دکتری استعداد درخشان دانشگاه صنعتی شیراز کلیک کنید .

  منبع : دانشگاه صنعتی شیراز

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )