ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 97 – 98

سوال

ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 97 – 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0
تازه وارد

پاسخ ( 1 )

 1. زمان و نحوه ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 97 – 98

  به دلیل حمایت مجتمع علامه طباطبایی از تصمیمات اخیر وزارت آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون برای پذیرش دانش آموزان مقطع هفتم شرط برگزاری آزمون ورودی برای پذیرش دانش آموزان از دبیرستان های دوره اول متوسطه علامه طباطبایی حذف گردیده است. ثبت نام دوره اول متوسطه دبیرستان های علامه طباطبایی 97 – 98 از تاریخ 2 / 10 / 97 آغاز شده است. جهت انجام ثبت نام پس از مطالعه دفترچه بایستی به سایت www.alameh.ir مراجعه و از این طریق وارد سامانه ثبت نام شوید. پس از ورود سامانه ثبت نام، اطلاعات خواسته شده را کامل و با دقت تکمیل نمایید. پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده همچنین ثبت آن، یک گذر واژه و رمز عبور از طریق پیامک به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت پیامک حاوی گذر واژه و رمز عبور، در کادر زرد رنگ قسمت پایین سامانه، بر روی لینک کلیک نمایید و پس از ورود به صفحه اصلی سامانه با استفاده از رمز عبوری که از طریق پیامک دریافت کردید و همچنین کد ملی وارد صفحه اصلی خود در سامانه ثبت نام شوید و سپس مراحل ثبت نام را که شامل کامل کردن مشخصات، بارگذاری کارنامه و عکس دانش آموز می باشد را تکمیل نمایید. دقت کنید تا زمانی که عبـارت سبز رنگ ” اطلاعات اولیه شـما بـا موفقیت ثبت شـد. ” را مشاهده نکردید یعنی ثبت نام شما انجام نشده است. لازم به ذکر است که پس از انجام ثبت نام حضور در جلسه توجیهی الزامی می باشد.

  شرایط ثبت نام آزمون ورودی دوره اول متوسطه دبیرستان های علامه طباطبایی 

  شرط ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های علامه طباطبایی دارا بودن نمره توصیفی خیلی خوب در کارنامه نوبت اول ششم ابتدایی می باشد. همانطور که گفته شد برای پذیرش پایه های هشتم و نهم آزمون ورودی برگزار می شود. شرط ثبت نام در آزمون ورودی برای دانش آموزان پایه هشتم و نهم دارا بودن معدل بالای 19 در مقطع قبلی می باشد. لازم به ذکر است که پس از برگزاری آزمون ورودی، این مدارس هنگام اعلام نتایج تا دو برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند و سپس در مرحله دوم از دانش آموزانی که در مرحله اول پذیرفته شده اند مصاحبه حضوری به عمل می آید و دانش آموزانی که رتبه علمی لازم را در مصاحبه کسب نمایند مجاز به ثبت نام در دبیرستان های علامه طباطبایی ( دوره اول متوسطه ) خواهند شد.

  زمان برگزاری آزمون دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 97 – 98

  زمان برگزاری آزمون دوره اول متوسطه دبیرستان علامه طباطبایی 97 – 98 در تاریخ 20 اردیبهشت ماه برگزار می گردد. البته امکان تغییر این زمان وجود دارد بنابراین پیگیر زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان علامه طباطبایی دوره اول متوسطه 97 – 98 باشید تا از این بابت دچار مشکل نشوید. ما نیز به محض اطلاع از هر نوع تغییر در زمان برگزاری آزمون، در همین صفحه اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

  منبع : iranmoshavere.com

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ