ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه اردکان 98

سوال

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه اردکان 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0

پاسخ ( 1 )

 1. دانشگاه اردکان از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 98 – 99 دانشجو می پذیرد .

  دانشگاه اردکان در نظر دارد به استناد آئین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از بین دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته این دانشگاه و سایر دانشگاه های سراسر کشور اقدام به پذیرش دانشجو ( بدون آزمون سهمیه استعدادهای درخشان ) در مقطع کارشناسی ارشد نماید .

   

  شرایط پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد

  دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی ( ورودی نیمسال دوم ۹۳ و نیمسال اول و دوم ۹۴ ) که حائز یکی از شرایط زیر هستند ، میتوانند برای استفاده از مزایای این آئین نامه درخواست خود را به آموزش دانشگاه اردکان ارائه نمایند .

  الف ) برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی – دانشجویی برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط ، با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویی کشور

  ب ) دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی ( با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی ) به لحاظ میانگین کل جزو پانزده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند . ( اتمام تحصیلات کارشناسی از ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ )

  تبصره ۱ : دانشجویان مندرج در بند ب که در مدت ۶ نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیر هم ورودی خود جزو پانزده درصد برتر باشند ، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد پذیرفته خواهند شد . ( اتمام تحصیلات کارشناسی تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ )

  تبصره ۲ : پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان پذیر است .

   

  متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را حداکثر تا پایان وقت اداری ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ با پست پیشتاز به نشانی : اردکان ، بلوار آیت الله خاتمی (ره) ، دانشگاه اردکان ، معاونت آموزشی دانشگاه ( کدپستی: ۸۹۵۱۸۹۵۴۹۱ ) ارسال نمایند و رسید پستی را نزد خود نگاه دارند . دانشجویان ممتاز دانشگاه اردکان نیز باید حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ فرم شماره یک را به آموزش دانشگاه تحویل دهند و به تقاضاهای دریافت شده بعد از این تاریخ رسیدگی نمی شود .

  برای اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک لازک برای ثبت نام و رشته های مورد پذیرش روی لینک های زیر کلیک کنید :

  فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی دانشگاه اردکان در مقطع کارشناسی ارشد 98

  فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی دانشگاه های سراسر کشور در مقطع کارشناسی ارشد 98

  منبع : دانشگاه اردکان

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ