ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه بجنورد 98

سوال

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه بجنورد 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0

پاسخ ( 1 )

 1. دانشگاه بجنورد از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 98 – 99 دانشجو می پذیرد .

  دانشگاه بجنورد در راستای اجرای آیین‌ نامه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و اصلاحیه‌ های آیین‌ نامه مذکور ، از بین دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته واجد شرایط آیین‌ نامه مذکور از کلیه دانشگاه‌ های دولتی سراسر کشور  برای ورود به مقطع کارشناسی‎ارشد سال تحصیلی ۹۹-۹۸، در رشته ‏های زیر اقدام به پذیرش دانشجو می‌ نماید .

  ردیف رشته تحصیلی گرایش
  ۱ ریاضی محض جبر
  ۲ ریاضی محض آنالیز
  ۳ ریاضی محض هندسه( توپولوژی )
  ۴ ریاضی کاربردی بهینه سازی ( تحقیق در عملیات )
  ۵ ریاضی کاربردی آنالیز عددی
  ۶ محاسبات نرم ساختارهای جبر منطقی
  ۷ مهندسی کامپیوتر نرم افزار
  ۹ مهندسی برق مخابرات سیستم
  ۹ مهندسی عمران سازه
  ۱۱ مهندسی عمران ژئوتکنیک
  ۱۱ مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی
  ۱۲ علوم اقتصادی اقتصاد انرژی
  ۱۳ علوم اقتصادی توسعه اقتصادی و برنامه ریزی
  ۱۴ علوم اقتصادی برنامه ریزی سیستم های اقتصادی
  ۱۵ علوم اقتصادی اقتصاد نظری
  ۱۶ فیزیولوژی ورزشی فیزیولوژی فعالیت ورزشی محض
  ۱۷ فیزیولوژی ورزشی فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی
  ۱۸ مدیریت ورزشی مدیریت ورزشی راهبردی
  ۱۹ آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی
  ۲۰ مشاوره مشاوره خانواده

  داوطلبانی که واجد شرایط استفاده از این‌ آیین‌نامه بوده ، می‌ توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ مدارک مربوط را به مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بجنورد ( دفتر استعدادهای درخشان ) ارسال نمایند ؛ بدیهی است به درخواست‏های واصله پس از این تاریخ ، ترتیب اثر داده نخواهد شد .

  به دانش ‏آموختگان برتر دوره کارشناسی که دانشگاه بجنورد را از طریق این فراخوان برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی انتخاب نمایند کمک هزینه تحصیلی اعطا می‏گردد .

  مدارک مورد نیاز و ضروری برای بررسی اولیه درخواست متقاضیان به شرح زیر می باشد :

  ۱ ) تکمیل و ارسال گواهی احراز رتبه ویژه دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۴ دانشگاه‌ ها که تا پایان نیمسال ششم ، حداقل   واحدهای درسی‎ را گذرانده و به لحاظ میانگین کل ، جزو پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشد و در بازه زمانی ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ تا ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ دانش‎آموخته شده یا خواهند شد ؛

  ۲ ) تکمیل و ارسال فرم درخصوص بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی متقاضیان ( به منظور بررسی درخواست متقاضی ، ارسال مدارک مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی دانشجو ، الزامی است ) ؛

  ۳ ) ارائه تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ویژه دانش‌ آموختگان که تاریخ دانش ­آموختگی در آن قید شده باشد ( از زمان دانش‌ آموختگی دانشجو ، ‌بیشتر از یکسال نگذشته باشد ) ؛

  ۴ ) تصویر ریزنمرات واحدهای درسی گذرانده شده ؛

  ۵ ) یک قطعه عکس الصاق شده به گواهی احراز رتبه ؛

  ۶ ) تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی ؛

  در صورت لزوم واجدین شرایط پس از بررسی اولیه درخواست‏های واصله، توسط دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه بجنورد ، دعوت به مصاحبه خواهند شد ، لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوری خودداری نمایید .

  متقاضیان می توانند به منظور دریافت فرم های ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه بجنورد و اطلاع از تسهیلات در نظر گرفته شده برای دانشجویان برتر به سایت این دانشگاه به آدرس ub.ac.ir مراجعه نمایند .

  منبع : دانشگاه بجنورد

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ