ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان 98

سوال

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0

پاسخ ( 1 )

 1. دانشگاه شهید باهنر کرمان از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 98 – 99 دانشجو می پذیرد .

  دانشگاه شهید باهنر کرمان در نظر دارد بر اساس آیین نامه اجرایی نحوه پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع کارشناسی ارشد ، از طریق ارزیابی سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون ، در رشته هایی که دانشجوی کارشناسی ارشد روزانه پذیرش دارد ، از متقاضیان واجد شرایط برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ اقدام به پذیرش دانشجو نماید .

  نحوه ثبت نام و ارسال مدارک :

  داوطلبان برای ثبت نام باید به آدرس اینترنتی http://talent.uk.ac.ir مراجعه نمایند و پس از دریافت فرم آن را تکمیل کرده و به همراه دیگر مدارک درخواستی تا تاریخ ۹۸/۰۱/۳۰ به نشانی کرمان – دانشگاه شهید باهنر کرمان – مرکز استعدادهای درخشان – صندوق پستی ۷۶۱۶۹۱۳۳ ارسال نمایند و رسید پستی را نزد خود نگاه دارند و یا شخصاً مدارک را به دفتر هدایت استعدادهای درخشان تحویل نمایند . نوشتن عنوان مربوط به پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ، بر روی پاکت الزامی می باشد .

  شرایط اختصاصی :

  ۱ – دانشجویان پانزده درصد برتر و ده درصد بعدی دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشجویان ده درصد اول سایر دانشگاه ها که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی سه چهارم واحدهای درسی را گذرانده و حداکثر پس از هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند .

  ۲ – دانشجویان بایستی در بازه زمانی ۱۳۹۷/۷/۱ لغایت ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند .

  ۳ – برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم نهایی المپیادهای علمی دانشجویی با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم تحقیقات و فناوری .

  ۴ – پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یکبار امکان پذیر است .

  ۵ – لازم است دانشجویان پس از تکمیل و تایید فرم ، اطلاعات آن را در سامانه گروه هدایت استعدادهای درخشان به آدرس http://talent.uk.ac.ir وارد نموده و کد رهگیری را در فرم پرشده درج نمایند . لازم به یادآوری است که به فرم های بدون کد رهگیری ترتیب اثر داده نخواهد شد .

  تبصره ۱ : مدارک ارسالی داوطلبان به هیچ وجه مسترد نمی گردد و رشته/گرایش های انتخابی قابل تغییر نمی باشند .

  تبصره ۲ : پذیرش نهایی متقاضیان بر اساس بررسی مدارک و سوابق تحصیلی صورت می گیرد و به مدارک ناقص و یا دریافت شده پس از تاریخ ذکر شده ترتیب اثر داده نخواهد شد . بدیهی است تشکیل پرونده هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد و نتیجه گزینش پس از ارزیابی فعالیت ها و سوابق تحصیلی داوطلبین اعلام خواهد شد .

  تبصره ۳ : رشته های مورد پذیرش تمامی رشته گرایش هایی می باشند که در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ در دانشگاه شهید باهنر کرمان در دوره روزانه پذیرش داشته باشد .

  تبصره ۴ : دانشجویانی که طی شش نیمسال تحصیلی فارغ التحصیل می باشند و در ترم جاری مشغول به تحصیل در ترم پنجم می باشند ؛ معدل و تعداد واحدهای گذرانده خود را تا ترم پنجم وارد نموده و در روزهای ۱۵ لغایت ۳۰ تیرماه جهت ویرایش معدل و تعداد واحدها به این گروه مراجعه یا با شماره ۰۳۴۳۱۳۲۳۱۱۶ تماس حاصل نمایند .

  مدارک لازم :

  ۱ – اصل و کپی فرم پرشده توسط دانشجو که به تأیید بخش ، دانشکده و آموزش کل رسیده باشد و کد رهگیری بر روی آن ذکر شده باشد .

  ۲ – کپی تمام صفحات شناسنامه

  ۳ – کپی کارنامه به تفکیک ترم تا شروع ترم هفتم

  ۴ – کپی کارت ملی

  ۵ – فیش پرداختی به مبلغ ۷۲۰۰۰۰ ریال (هفتصد و بیست هزار ریال) به شماره حساب ۲۱۷۷۳۲۳۹۷۰۰۰۶ نزد بانک ملی به نام وزارت امور اقتصاد و دارائی کرمان .

  منبع : دانشگاه شهید باهنر کرمان

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ