ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث 97

سوال

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث 97 به چه صورت است؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 2018-05-25T09:55:31+04:30 1 پاسخ 684 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-05-25T09:56:24+04:30

  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث 97

  دانشگاه قرآن و حدیث بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 97 – 98 دانشجو می پذیرد .

  به استناد بخشنامه شماره ۲/۲۹۹۵۷۴ مورخ ۹۶/۱۲/۱۶ معاون محترم آموزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ؛ به اطلاع دانشجویان و دانش آموختگان ممتاز دوره کارشناسی دانشگاه غیردولتی قرآن و حدیث و دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالیِ دارای شرایط آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد می رساند ، دانشگاه قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مندرج در جدول زیر بدون آزمون و صرفاً با بررسی سوابق تحصیلی و مصاحبه علمی ، دانشجو می پذیرد .
  شرایط پذیرش بدون آزمون ( با سهمیه استعدادهای درخشان ) :

  1 – آیین نامه پذیرش بدون آزمون به دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته با تحصیلات دانشگاهی اختصاص دارد .

  تذکر ۱ : مطابق با ضوابط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری داوطلبان با مدارک کارشناسی ناپیوسته نمی توانند از تسهیلات این آیین نامه بهره مند شوند .

  تذکر ۲ : مطابق با ضوابط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری داوطلبان با مدارک حوزوی نمی توانند از تسهیلات این آیین نامه بهره مند شوند .

  2 – داوطلب پس از شش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل ۱۰۰ واحد درسی ، به لحاظ میانگین کل جزو پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشد .

  3 – داوطلب پس از هفت نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل ۱۱۵ واحد درسی ، به لحاظ میانگین کل جزو ده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشد .

  4 – داوطلب پس از شش نیمسال تحصیلی با گذراندن تمام واحدهای درسی دانش آموخته شده و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود جزو پانزده درصد برتر باشد .

  5 – حداکثر در مدت ۸ نیمسال تحصیلی ( چهار سال ) دانش آموخته شود .

  6 – پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً یک بار امکان پذیر است . ( حداکثر یک سال از دانش آموختگی سپری شده باشد . )

  7 – دارندگان رتبه های اول تا پانزدهم المپیاد علمی دانشجویی برای ورود به رشته های مرتبط با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد

  دارندگان شرایط فوق می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ مدارک خود را به دانشگاه قرآن و حدیث ارسال نمایند .

  متقاضیان برای اطلاع از رشته های دارای پذیرش و مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث روی لینک زیر کلیک کنند .

  فراخوان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث سال تحصیلی 97 – 98

  منبع : دانشگاه قرآن و حدیث

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ