ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان 97

سوال

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان 97 به چه صورت است؟

حل شده 0
ناشناس 3 سال 1 پاسخ 605 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

 1. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان ۹۷

  دانشگاه لرستان بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 97 – 98 دانشجو می پذیرد .

  دانشگاه لرستان در نظر دارد در اجرای آیین نامه ارایه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر و طبق آیین نامه و ابلاغیه های مرتبط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری از بین دانشجویان و دانش آموختگان مشمول استعدادهای درخشان ( 15 درصد برتر ) مقطع کارشناسی پیوسته که حداکثر در مدت 8 نیمسال دانش آموخته شده و یا می شوند ، اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد ( به صورت بدون آزمون ) برای سال تحصیلی 97 – 98 در رشته گرایش های اعلام شده نماید .

  شرایط :

  • دانشجویان/ دانش آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته استعداد درخشان که ازلحاظ میانگین نمرات پس از شش نیمسال و گذراندن سه چهارم کل واحدهای مصوب – در بین مجموع هم رشته و هم ورودی های خود ( شبانه و روزانه ) جزء 15 درصد برتر باشند و طی حداکثر 8 نیمسال تحصیلی دانش آموخته و یا تا تاریخ 31 شهریور 97 دانش آموخته خواهند شد . ( ورودی نیمسال دوم 92 – 93 و پس از آن که در نیمسال اول سال تحصیلی 96 – 97 دانش آموخته شده و یا تا پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 96 – 97 دانش آموخته خواهند شد . )
  • رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیاد علمی – دانشجویی کشور برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط

  مهلت ارسال یا تحویل حضوری مدارک حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 97 خواهد بود .

  متقاضیان واجد شرابط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان برای اطلاع از سایر شرایط و ضوابط و رشته های ارائه شده می بایست متن فراخوان را مطالعه نمایند . برای دانلود فراخوان روی لینک زیر کلیک کنید .

  فراخوان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان برای سال تحصیلی 97 – 98

  منبع : دانشگاه لرستان

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ