ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان 98

سوال

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان 98 را قرار میدهید ؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

 1. دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان از میان داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 98 – 99 دانشجو می پذیرد .

  دانشگاه تحصیلات تكمیلی علوم پایه زنجان مطابق آیین‌ نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های بالاتر اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع كارشناسی ارشد بدون آزمون می نماید . لذا از علاقه مندان خواهشمند است تا تاریخ 1398/04/10 مدارک لازم و درخواست خود را ارسال کنند .

  مدارک لازم :

  1 – مستندات مقاله ( مطابق با مفاد آیین نامه مذکور )

  2 – فرم توصیه نامه ( حداقل دو توصیه نامه )

  3 – فرم مشخصات فردی

  4 – فرم معرفی نامه متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد ، حائز شرایط آیین نامه

  5 – مدارک شناسایی ( اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه ( تمام صفحات ) )

  6 – تصویر گواهی موقت و ریز نمرات مقطع کارشناسی ( برای داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد ) ( مدارک اخذ شده از دانشگاه های خارج باید توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، ارزیابی و تایید شده باشد ) ، ( اصل مدارک به هنگام مراجعه بایستی حتماً به همراه باشد )

  7 – کارت پایان خدمت ( در صورت نبود کارت بایستی وضعیت سربازی مشخص باشد )

  8 – ارائه مستندات در خصوص هر یک از بندهای آیین نامه که شامل داوطلب می شود . ( مستنداتی از قبیل نمونه کشوری ، رتبه اول تا سوم جشنواره ها و سایر موارد مشابه قید شده در آیین نامه )

  9 – خلاصه فعالیت علمی و پژوهشی (Curriculum Vitae)

  10 – مدرک زبان خارجی ( در صورت داشتن )

  11 – فیش واریزی 800.000 ریالی ( جهت بررسی اولیه پرونده ) به شماره حساب 4001086603022542 ( شماره شبا IR840100004001086603022542 ) تمرکز وجوه خزانه معین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان بانک مرکزی شعبه معاملات ریالی ، مبلغ واریزی عودت داده نمی شود . ( اصل فیش به همراه مدارک ارسال شود )

  نکات قابل توجه :

  1 – داوطلبان بایستی تمامی بندهای آیین نامه را مطالعه و بر مبنای آن در صورت واجد شرایط بودن درخواست خود را ارسال نمایند . ( لازم به ذکر است که دانشگاه در خصوص رد یا قبول درخواست های ارسالی داوطلبان پس از بررسی مدارک ارسالی مختار است )

  2 – اسامی داوطلبانی که جهت مصاحبه دعوت خواهند شد و زمان مصاحبه متعاقبا اعلام می شود .

  مکان مصاحبه در محل دانشکده های مربوطه خواهد بود و مصاحبه پس از بررسی مدارک ارسال شده با مراجعه حضوری به دانشکده انجام می شود .

  متقاضیان کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان می توانند برای کسب اطلاعات بیش تر به سایت این دانشگاه به آدرس iasbs.ac.ir مراجعه نمایند .

  منبع : دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )