ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پردیس کیش و ارس دانشگاه تهران 98

سوال

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پردیس کیش و ارس دانشگاه تهران 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0
ناشناس 2 سال 2019-05-23T15:10:53+04:30 1 پاسخ 338 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2019-05-23T15:11:53+04:30

  معاونت آموزشی دانشگاه تهران اطلاعیه ای در خصوص ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد پردیس کیش و ارس این دانشگاه منتشر کرد .

  بر اساس این اطلاعیه به اطلاع آن دسته از متقاضیان شرکت کننده در آزمون‌ اختصاصی کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه اختصاصی در پردیس‌ های بین‌المللی کیش و ارس می‌ رساند ؛ در صورت داشتن شرایط لازم ( مندرج در شیوه نامه ) ، می‌ توانند از روز چهارشنبه مورخ ۰۱/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ لغایت جمعه مورخ ۲۴/‏۰۳/‏۱۳۹۸‬ جهت انجام مراحل ثبت‌ نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی : Academics.ut.ac.ir مراجعه نمایند .

  شایان ذکر است اطلاع‌ رسانی به متقاضیان منحصراً از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه صورت می‌ پذیرد و داوطلبان محترم می‌ توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس‌ های بین‌المللی کیش Kish.ut.ac.ir و ارس Aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند . همچنین خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام ، اطلاعیه‌ ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایند .

  توجه مهم : کلیه داوطلبین موظف هستند در تاریخ‌ های مقرر نسبت به ثبت‌ نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نموده و با در دست داشتن تاییدیه ثبت‌ نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس ذیربط مراجعه نمایند . در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد .

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید .

   

  شیوه نامه پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد پردیس کیش و ارس دانشگاه تهران سال تحصیلی 98 – 99

  منبع : دانشگاه تهران

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ