ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب 98

سوال

ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب 98 به چه صورت است ؟

حل شده 0

جواب ها ( 2 )

 1. زمان اعلام نتایج آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب 98

  بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب ، نتایج آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد این دانشگاه دهه سوم خرداد ماه منتشر می شود .

  طبق این اطلاعیه با توجه به تماس‌ های مکرر شرکت‌ کنندگان در آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب ، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب اعلام کرد ، نتایج آزمون‌ اختصاصی دانشگاه ادیان و مذاهب در مقثطع کارشناسی ارشد ، دهه سوم خرداد ماه 1398 از طریق سایت azmoon.urd.ac.ir و نیز از طریق پیامک به اطلاع شرکت‌ کنندگان خواهد رسید .

  منبع : دانشگاه ادیان و مذاهب

  بهترین پاسخ
 2. دانشگاه ادیان و مذاهب با برگزاری آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد از میان طلاب واجد شرایط برای سال تحصیلی 98 – 99 دانشجو می پذیرد .

  معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب در اطلاعیه‌ ای نحوه و زمان ثبت‌ نام داوطلبان آزمون‌ دوره کارشناسی ارشد اختصاصی طلاب سال 98 را اعلام کرد .

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب درباره نحوه ثبت‌ نام داوطلبان آزمون‌ دوره‌ کارشناسی ارشد اختصاصی سال 98 آمده است :

  داوطلبان تحصیلات تکمیلی از میان برادران و خواهران طلبه و یا کسانی که از یکی از مراکز و دانشگاه‌ های حوزوی فارغ‌التحصیل شده باشند ، می‌ توانند برای ثبت‌ نام در هریک از رشته‌محل‌ های تحصیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از روز پنج‌شنبه مورخ 1397/10/20 با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو نسبت به ثبت‌ نام اقدام نمایند .

  زمان ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب از 1397/10/20 لغایت 1398/2/7 می باشد . 

  تکالیف داوطلبان برای ثبت‌ نام :

  • داوطلبان کارشناسی ارشد باید پیش از تاریخ 1398/6/31 از سطح دو و یا کارشناسی فارغ‌التحصیل شوند . بنابراین به داوطلبان محترم توصیه می‌ شود بر اساس شرایط خود اقدام به ثبت‌ نام نمایند .
  • در مقطع کارشناسی‌ ارشد ، دانشگاه ادیان و مذاهب بر اساس مجوز‌ها و قوانین وزارت علوم در دو شیوه آموزش‌ محور غیرحضوری ( الکترونیکی ) و آموزشی ـ پژوهشی ( حضوری ) پذیرش می‌ نماید.  هریک از این شیوه‌ها دارای قوانین و مقرارات خاص خود است .
  • به همه داوطلبان محترم توصیه می‌ شود پیش از شروع مراحل ثبت‌ نام دفترچه راهنمای پذیرش و ثبت‌ نام مربوط به دوره انتخابی خود را با دقت مطالعه نمایند .
  • پس از مطالعه دفترچه راهنما و انتخاب رشته محل تحصیلی با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو و یا کلیک بر روی لینک ثبت‌نام اقدام به تکمیل نمودن مراحل ثبت‌ نام نمایند . در پایان مراحل ثبت‌ نام به داوطلبان کد رهگیری داده خواهد شد که نشانگر پایان مراحل ثبت‌ نام داوطلب است . صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب است .
  • زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون کتبی ، چند روز پیش از آزمون از طریق سامانه پذیرش و یا پیامک ، اطلاع‌رسانی خواهد شد . داوطلبان باید کارت ورود به جلسه را در موعد مقرر از طریق سامانه پذیرش ، چاپ و دریافت کرده و در روز آزمون همراه با کارت ورود به جلسه آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند .
  • آزمون کتبی کارشناسی ارشد در روز جمعه سیزدهم اردیبهشت‌ ماه 98 برگزار خواهد شد .

  رشته های امتحانی کارشناسی ارشد :

  داوطلبان می توانند برای اطلاع از برنامه های درسی هر رشته به سایت دانشگاه ادیان و مذاهب به آدرس https://urd.ac.ir/fa مراجعه نمایند .

  برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه ادیان و مذاهب 98 – 99 کلیک کنید .

  منبع : دانشگاه ادیان و مذاهب

ارسال یک پاسخ