تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

سوال

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 صورت می‌پذیرد ؟

حل شده 0
ناشناس 2018-09-15T09:45:36+04:30 1 پاسخ ها 490 بازدید 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-09-10T13:54:56+04:30
  این پاسخ ویرایش شده است.

  آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97
  طبق اطلاعیه دانشگاه آزاد امروز ، شنبه 24 شهریور ، آخرین فرصت ثبت نام دوره های کارشناسی و کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی است .

  داوطلبان دوره های کارشناسی و کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می توانند نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 ، ویرایش رشته محل ها بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 یا اضافه نمودن سایر گروه های آزمایشی اقدام نمایند .

  همچنین با پایان یافتن مهلت ثبت نام ، ویرایش اطلاعات فردی ، نوع دیپلم و معدل دیپلم برای داوطلبانی که در دوره های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته نموده اند ، فعال شده و تا ساعت 24 یکشنبه 25 شهریور ادامه خواهد داشت .این ویرایش شامل کلیه دوره های کارشناسی و کاردانی اعم از پیوسته و ناپیوسته می باشد .

  شایان ذکر است ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط 1 نوبت امکان پذیر است و به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از اتمام مهلت ثبت نام واصل گردد ترتیب اثر داده نمی شود .

  منبع : دانشگاه آزاد
  ——————————-
  با توجه به اضافه شدن رشته محل های جدید و ثبت نام همه گروه های آزمایشی در دوره های کارشناسی و کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) سوابق تحصیلی تا ساعت 24 جمعه 23 شهریور تمدید شد .

  داوطلبان دوره های کارشناسی و کاردانی( پیوسته و ناپیوسته ) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می توانند نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 ، ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 دررشته محل ها یا اضافه نمودن سایر گروه های آزمایشی اقدام نمایند .

  داوطلبان برای انتخاب رشته از گروه های آزمایشی دیگر می توانند با شناسه کاربری و کلمه عبور ارائه شده از سیستم که با آن ثبت نام کردند وارد سامانه شوند ، منو سمت راست گزینه اضافه کردن گروه آزمایشی را انتخاب کنند و سپس گروهی که مورد نظرشان است را انتخاب نمایند و از منو سمت راست گزینه تغییر گروه آموزشی را انتخاب کنند و گروه مورد نظرشان را تغییر دهند و از همان منو سمت راست ثبت رشته را انتخاب و اقدام به پرداخت هزینه و سپس انتخاب رشته در گروه جدید نمایند .

  منبع : دانشگاه آزاد

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )