مجوزات شرکت تلفیق و هنر

سوال

آیا تلفیق و هنر‌ مجوز بازاریابی شبکه ای دارد؟ آیا جواب استعلام پیامک به سامانه برای این مجموعه مثبت است؟

در حال بررسی 0
پارسا صالح 4 ماه 2 جواب ها 331 مشاهده پشتیبان برتر 0
خرید ادکلن

جواب ها ( 2 )

 1. لیست شرکت های دارای پروانه بازاریابی شبکه در سایت Easnaf و یا از طریق سامانه 30006082 قابل استعلام است و در صورت پرداخت پوسانت شبکه ای شرکت‌هایی که مجوز رسمی از مرجع مورد نظر دریافت نکرده باشند فعالیت آنها غیر مجاز است در صورت صدور حکم قضایی با متخلفان برخورد خواهد شد .

 2. *** بسیار مهم: چندتا سواله که اگر از تلفیقی‌ها بپرسید جواب غیرعلمی و غیرمنطقی به شما میدهند و شروع میکنند به فالو کردن با اثبات های عجیب و غریب (دوستان تلفیقی برای هر سوال شما ساعت ها و شاید روزها زمان میگذارند تا بهترین جواب را آماده کنند تا بیشترین نفوذ را در شما ایجاد کنند. ولی شما کافی است کمی فکر کنید. فکر و تحقیق. در ضمن قرار نیست گفته های من را بپذیرید. شما میتونید همه رو رد کنید اما با دلیل و مدرک معتبر):

  ‍‍۱. چرا مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت ندارید؟ مراجعه کنید به این لینک که متعلق به وبسایت پلیس فضای سایبری است: https://www.cyberpolice.ir/faq/77101
  اینجا گفته میشود “مجوز فعالیت این شرکت‌ها تنها توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت اعطا می‌شود” دقت کنید نوشته “تنها توسط وزارت صنعت معدن و تجارت”. پس گول این حرف که “ما شرکتمون توسط میراث فرهنگ نظارت میشه و از دیوان عدالت مجوز داریم” رو نخورید. اگر شبکه ای کار میکنی باید (بازم تاکید میکنم باید) از این وزارت مجوز پروانه کسب داشته باشی. نگو ما نوع کارمون متفاوته که بسیار طنزه برادر.
  یا نام شرکت دلخواه رو به سامانه پیامکی 30006082 ارسال کنید. سامانه متعلق به پلیس فتا میباشد.

  ۲. چرا یک شعبه رسمی تو هیچ شهری ندارید و تو پارک و زیرزمین و رستوران جلسه میذارید؟
  واقعا شعبه ندارند و نمیتونند به صورت رسمی داشته باشند و در جواب احتمالا بگویند: نتورک زیباییش به اینه که شما آزادی مکانی داری پس نیاز به دفتر رسمی نیست. یا شاید به دروغ بگند دفتر هم داریم (و اگر راسته آیا رسمیه یا به اجاره خود بازاریاباست؟)

  ۳. چرا بیشترین تمرکزتون روی نتورکرهاست و کمتر دنبال یوزر خام هستید؟
  بیشترین ورودی تلفیقی ها با کمی تحقیق متوجه میشوید که از شرکت‌های دیگست که نتورکهای باسابقه و به اصطلاح خوبی هم دارند. شیفت یک فردی که براش زحمت کشیده شده عملی است انسانی و اخلاقی؟

  ۴. چرا موفق‌ترین شرکت‌های نتورک دنیا محصولات چندبار مصرف دارند و یکبار مصرف‌ها چه جایی دارند؟
  کافی است به لیست ۱۰۰ شرکت برتر نتورک دنیا بندازید. هیچ اسمی از شرکت های یکبار خرید نمیبینید.

  ۵. چرا اگر عضو جدیدی نگیریم نمیتوانیم درآمد داشته باشیم؟
  این قضیه برای شما آشنا نیست؟ تنها جایی که این قضیه اتفاق می‌افتد فقط و فقط شرکت‌های هرمی است. شما در واقع حق عضویت پرداخت میکنید نه خرید!!! خوب توجه کنید. تنها و تنها تفاوت بین تلفیق و یک سیستم کاملا هرمی فقط نوع محصولی است که ارائه میدهند. در واقع در سیستم هرمی مثلا سکه یا ساعت یا تورمسافرتی میخریدید اینجا یک اثر هنری(شما به هیچ وجه نمیتوانید بعد از خرید این محصول آن‌را به کسی بفروشید. مشتری اول و آخر آن هستید. زیگ‌زیگلار و برایان تریسی هم نمیتوانند خیالتان راحت). سرتان را با کلمه هنر و حمایت از کالای ایرانی و کارگر ایرانی هم گرم میکنند.

  ۶. چرا به جای رفع معظل فروش، کل مسئله فروش را حذف میکنید؟ مگر فروش یک مهارت مهم در هر کسب و کاری نیست؟
  به شدت دست گذاشتند روی این نقطه ضعف و روی آن هم خوب مانور میدهند. دوستان دقت کنید فروش جز لاینفک یک تجارت است. نتورک یک روش فروش مدرن است. فروش مستقیم. در تلفیق شما جنسی را نمیفروشید. شما با وعده پولدار شدن آن فرد، حق عضویت را از او میگیرید و برای اینکه مشکل شرعی بودن این قضیه برطرف بشود محصولی هم به آن فرد داده میشود که مثلا بقیه نگند این همون گولد کوئسته. به همین سادگی.

  ۷. چرا قیمت محصولات بیشتر از ارزش واقعی آنهاست؟ آیا دغدغه فعلی مردم با این اوضاع اقتصادی محصولات هنری است؟
  فریب اول: میگویند با انصاف باش این‌ها با ارزش است و توسط نهادهای معتبر نظارت میشود. فریب دوم: تو چیکار داری چقدر می‌ارزه وقتی تیم ساختی صدها برابر پولی که دادی بهت برمیگرده.

  ۸. چرا مشتری در سیستم شما معنایی ندارد و فقط به دنبال عضوگیری هستید؟ (یک تلفیقی عضو را همان مشتری میداند که به دنبال رسیدن به اهداف و رویاهای خود میباشد. در واقع افراد سازمان خریداران اول و آخر این محصولات هستند)

  ۹. چرا سایت شما نماد اعتماد ندارد؟ (مهم‌ترین نماد اعتماد بین خریدار و صاحب کسب و کار اینترنتی. طبق گفته خود سایت نماد اعتماد: “اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید.”)

  دوستان در تمامی مراحل، یک تلفیقی سعی میکند شما را از نظر احساسی درگیر مسائل مالی و بدبختی‌هایی که پدر یا مادرتان کشیده است رو به رو کند تا شما به منطق سیستم و روش درآمد زایی و قیمت محصول و پولی که همان اول میدهید و وزارت صنعت کاری نداشته باشید و با وعده اینکه کمکت میکنیم ورودی بگیری و تیم بسازی شما رو متاسفانه ترغیب به کار کردن میکنند.
  دوستان عزیز شما میتوانید هیچ کدام از حرف‌های من رو نپذیرید که البته این همون کار درسته. ولی خداوکیلی اهل تحقیق باشید یا به گفته‌هام فکر کنید. تا الان با شاید حدود ۵۰ تاشون صحبت کردم و هر بار با جواب‌های از قبل آماده شده و مثل طوطی حفظ شده من رو روبه‌رو کردند که وقتی بررسی میکنی به کذب و بی اساس و بی مایه بودن گفته ها پی میبری. جایی کار کنید که اخلاق و انسانیت حرف اول رو بزنه نه فقط پول و وعده پولدار شدن.
  بازم سوالاتی هستند که خیلی اهمیت دارند و جواب درستی براش ندارند ولی این پست خیلی طولانی شد. انشالله در فرصت های بعدی به تعدادی دیگر از سولات اشاره ای خواهم داشت.

  من نتورک کار میکنم. عاشق نتورکم. براتون آرزوی بهترین‌ها رو دارم تو هر شرکت و کاری که هستید.

ارسال یک پاسخ