تقویت و افزایش رشد مو با ماسک مو خانگی

سوال

همسر من مدتی است که موهاش شروع به ریزش کرده و بسیار آسیب دیده شده، امکانش هستش درمان خانگی معرفی کنید؟

خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

  0
  2018-06-14T13:31:26+04:30

  بهتر است همسر شما حتما به یک پزشک متخصص مراجعه کند، اما من توصیه برای شما دارم، ماسک مو خانگی برای تقویت و افزایش رشد مو که بسیار مناسب است:

  رزماری یکی از بهترین روغن ها برای افزایش رشد مو است که مو را ضخیم تر می کند. محققان بر این باورند که روغن رزماری باعث افزایش متابولیسم سلولی می شود که رشد مو ها را تحریک می کند.

  اسانس روغن چوب سدر می تواند به افزایش فولیکول های مو با افزایش گردش خون به پوست سر کمک کند.
  این می تواند به رشد مو و حالت دهی مو کمک کند! سدرار می تواند به درمان موهای نازک و انواع مختلف آلوپسی (کاهش مو سر) کمک کند.
  روغن مریم گلی می تواند به کاهش چربی موها  کمک کند. مریم گلی دارای خواص مشابهی مانند اسانس رزماری است و کمک می کند به افزایش متابولیسم سلولی . همچنین، برخی از مزایای موجود در مریم گلی مثل متعادل کننده هورمون ها است.

  مواد لازم:

  1/2 اونس روغن جوجوبا
  1/2 اونس روغن هسته انگور
  30 قطره اسانس چوب سدر
  30 قطره اسانس رزماری
  30 قطره اسانس مریم گلی

  طرز تهیه:

  روغن جوجوبا و روغن هسته انگیر را داخل ظرف دربسته ای بریزید. قطره های چوب سدر، رزماری و مریم گلی را به آن اضافه کنید. خوب با هم مخلوط کنید و ظرف را به خوبی تکان دهید.
  هربار مقدار زیادی از این روغن را استفاده کنید و یکبار در روز یا 3 بار در هفته روی پوست سر و موی سرتان به خوبی ماساژ دهید.
  حداقل 20 دقیقه روی موهای خود بگذارید (اگر بیشتر طول بکشد مشکلی نیست)؛ یا قبل از خواب استفاده کنید و اجازه دهید شب روی سرتان بماند. می توانید با حوله یا پارچه سر خود را بپوشانید تا بالش و لباس های تان را روغن نکند. موهای خود را بعد به آرامی بشویید.

  منبع: مجله اینترنتی بی‌جامه

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )