تغییر فامیلی (نام خانوادگی) خود

سوال

آیا می توانم فامیل (نام خانوادگی) خود را تغییر دهم ؟

حل شده 0
mina 4 سال 2018-03-09T17:13:25+03:30 1 پاسخ 619 بازدید تازه وارد 0
خرید ادکلن

پاسخ ( 1 )

    0
    2018-03-09T17:15:09+03:30

    بله مطابق تبصره ماده 41 قانون اسناد سجل احوال فرزندان کبیر (بالای هجده سال) می توانند نام خانوادگی خود را تغییر دهند و باید به ثبت احوال برای اینکار مراجعه نمایند.

    بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ