تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 98

سوال

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 به چه صورت است؟

حل شده 0

پاسخ ( 1 )

 1. این نظر ویرایش شده

  اطلاعیه زمان دقیق ثبت نام کنکور 98

  سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 را 24 بهمن لغایت 2 اسفند اعلام کرد .
  بدین‌ وسیله‌ به ‌اطلاع‌ كلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری‌ 98 برای‌ پذیرش در رشته‌ های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه ، نوبت دوم ( شبانه‌ ) ، نیمه حضوری ، مجازی ، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ ، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیر انتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌ های تحصیلی با آزمون کنکور دانشگاه آزاد 98 می‌ رساند كه ثبت‌ نام از روز چهارشنبه مورخ 97/11/24 ( بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1397 ) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی : http://www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 97/12/02 ( دوم اسفند ماه‌ 1397 ) پایان می‌ پذیرد ؛ لذا داوطلبان می‌ توانند در مهلت مقرر برای شركت در آزمون سراسری سال 1398 ثبت‌ نام نمایند .

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور 98 در آزمون مذكور همزمان با شروع ثبت‌ نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود . تاكید می گردد كه آزمون سراسری سال 1398 در تاریخ های 98/04/13 و 98/04/14 برگزار خواهد شد .

  لازم به توضیح است اطلاعات مربوط به رشته‌ هایی كه در سال 1398 پذیرش آنها صرفاً با سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) انجام می‌ گردد در تاریخ 97/11/17 از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان منتشر خواهد شد و داوطلبانی كه تمایل به پذیرش در این رشته‌ ها دارند نیازی به ثبت‌ نام و شركت در آزمون سراسری سال 1398 نخواهند داشت .

  منبع : سنجش

  ————–

  تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

  زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 احتمالاً طبق روال هرساله اوایل ماه بهمن آغاز می‌شود و فرصت یک هفته‌ای خواهد داشت برای ثبت نام، البته این تاریخ تمدید نیز خواهد شد اما مسئله‌ای که وجود دارد با توجه به حجم شرکت کننده‌گان هرساله نباید ثبت نام کنکور سراسری 98 را به ساعات پایانی موکول کرد.

  آزمون ( کنکور ) سراسری هرساله در 5 گروه آزمایشی علوم انسانی, علوم تجربی, ریاضی و فیزیک, هنر و زبان برگذار می‌شود.

  بهترین پاسخ

ارسال یک پاسخ